Diskuze

Pozor na Haalanda! Útočník Dortmundu dává v Lize mistrů góly všem

V červenci oslavil teprve dvacáté narozeniny, v soupeřově vápně si ale počíná s neuvěřitelnou jistotou. Fotbalový útočník Erling Haaland už v Lize mistrů nastřílel čtrnáct gólů, na které potřeboval jen 11 (!) zápasů. Ve středu pomohl Dortmundu dvěma zásahy k vítězství 3:0 v Bruggách. „Jsem rád za dva góly. Asi jsem na belgické týmy specialista,“ usmíval se po zápase.
MP

Za mě 2. nejlepší útočník, hned za Lewandowskim. Odvážné trvzení?:-)

3 0
možnosti
PF

P10e19t69r 96F76e25i23g83l

5. 11. 2020 8:54

Naopak. Myslím, že velmi trefné. Je to zabiják. Výběr místa má excelentní, ale je taky třeba vidět ten jeho hlad po gólu. Dá přihrávku a totálním sprintem si jde do náběhu. Při jeho fyzických parametrech ho pak zastavit je fakt složitý. Jsem zvědavej, jak dlouho ho BVB udrží.

1 0
možnosti
PK

Hrát pod našimi trenéry, tak má bilanci čtvrtinovou, protože by byl na soupeřově půli sám a bylo by po srandě.