Diskuze

Byl to dobrý zápas, jsme spokojeni, opakoval kouč Bordeaux

Za devadesát minut jen jednou vystřelili na bránu, na střely prohráli 1:6, na rohy 1:10 a konečné skóre bylo 0:1 v jejich neprospěch. Přesto trenér Éric Bedouet z Bordeaux po utkání na Slavii v základní skupině fotbalové Evropské ligy několikrát zopakoval, že je s výkonem svého týmu spokojen.

J68i94ř86í 86Š10l61í12g66l

22. 9. 2018 10:07

Tak to se málokdy stane, že je spokojen vítěz i poražený. Už se těším na odvetu. R^

0 0
možnosti
JM

J80a13n 93M88l20e55z76i40v61a

21. 9. 2018 16:10

Když budu parafrázovat klasika: "A vám se ten výkon ve druhém poločase jako líbil, pane Bedouete?" Co Bordeaux ve druhém poločase předvedlo? Střelu z přímáku do desátý řady: ano. Střelu doprostřed brány: ano. Tři žlutý karty: ano. Pustit soupeře do tří gólovek: ano... Znám jeden pražskej klub, kde letos taky byli dva trenéři furt spokojený - a ani jeden už tam netrénuje.

0 0
možnosti
JV

Naše nemohoucnost v dávání gólů .. to je ušetřilo od dalších 3 gólů.. jinak super zápas..☺

Vyrovnané utkání bez větších šancí.

Rozhodl faktor domácího hřiště a hezký, i když náhodný, gól.

21. 9. 2018 13:37

Já viděl jen druhý poločas, Bordeaux měli štestí, že nedostali další 3 goly. Tak jestli v prvním dominovala Slávie ještě více, tak to bylo asi zajímavé.

1 0
možnosti
PV

"Ale celkově tým odvedl dobrou práci, hrál naplno a bojoval.“ Tenhle trenér, co tuhle větu prohlásil, má po pátém kole francouzské ligy 4 body, včera by si jeho impotentní tým namazal na chleba i Baník nebo Zlín. Svým prohlášení připomíná Jílka v Olomouci, který má po osmém kole 3 body je se svým týmem také "spokojený";-)

IP

Zase na druhou stranu nelze nevidět, že sparta je v lize bodově v těsném kontaktu se špičkou a jediná bez porážky. A ono ani to co ukázala v pohárech sparta pod ščasným minule nebylo marné, že. Mně se spíš vyrojily vzpomínky na štramáka.

0 0
možnosti
RJ

R39e69n49é 14J69í79š68a

21. 9. 2018 13:03

Pan trenér by měl být trochu soudný, výkon jeho týmu byla opravdu zoufalost. Na druhou stranu ve druhém poločase už bylo Bordeaux opravdu lepší než Slavia. Zápasu by bývala slušela remíza, ale v útoku byli Frantíci opravdu špatní.

0 16
možnosti
MK

A na to jste přišel jak? To že ve druhém poločase dělala Slavia v útoku zbytečné chyby je sice pravda, ale v obraně to měla pod kontrolou a to i při občasných výpadech mladíků Bordeaux. Žádnou vážnější šanci Bordeaux jsem nezaznamenal. Navíc Slavia měla ve druhém poločase šance, kdy klidně mohla přidat další 2-3 goly...