Diskuze

Dva góly Bayernu byly neregulérní, čílí se barcelonský asistent Roura

Někteří z hráčů Barcelony to téma rozebírat nechtěli. To trenérský asistent Jordi Roura se rozhovořil ochotně. Jeho tým prý prohrál úvodní semifinále Ligy mistrů na hřišti Bayernu Mnichov 0:4 i proto, že domácí vstřelili dva góly neregulérně. Druhé trefě bavorského celku prý předcházel ofsajd a třetímu úspěchu faul na obránce.

M33a56r35e95k 27T32ů70m32a

24. 4. 2013 17:27

Neboj Rouro, UEFA Vám příští zápas přidělí někoho ,,schopnějšího"... To by taky bylo, aby Barca nepostoupila.;-D

1 1
možnosti

Vždy se mluví, jak mají rozhodčí podporovat ofenzivní hru a hraniční situace mají pouštět. Když to ale udělají a pustí 25 centimetrový offside tak se vynoří milion článku jak někoho poškodili. Jinými slovy offside to nebyl, faul při golu Robena byl jasný a 2 ruce hráčů Barcelony taky. Suma sumárum, rozhodčí Barceloně spíše pomohl než ublížil. Kdyby byl poločas 3:0 tak to skončilo obrovským debaklem.

4 1
možnosti

V51a83š69e54k 96Ř66í26h64a

24. 4. 2013 13:16

Tak už výsledek ve francii ukázal, že se nám katalánské hvězdičky nějak namlsali a v herním projevu jsou poloviční

možnosti

"Nechci mluvit o rozhodčích, ale je zcela jasné, že jsme dostali dva neregulérní góly,"

;-D

Nechci pomlouvat, ale ten Roura je ubrečenec.

13 4
možnosti

..proc mi to pripomina naseho jednoho ligoveho trenera slavie? takovy starsi pan, myslim ze mel i plesku ;-D

4 2
možnosti

ten chlapec ma pravdu dva goly byt nemely, ale mely byt dve pentlicky mozna tri

ve vysledku to znamena ze rozhodci stali za prd

3 0
možnosti

kdyby chtel pan asistent posuzovat tak, jak se ma, tak se bayernu jeden gol neuzna, kopal by dve penalty +2:0.. a barca by dohravala v deviti.. +1:0.. tj 6:0 pro bayern..

ale na kdyby se nehraje

1 2
možnosti

J74a26n 72L69u84k16á30š

24. 4. 2013 12:19

Vůbec se mi nelíbí, kam se ty diskuse ubírají. Ruka se má pískat jen když je "úmyslná" nebo když výrazně zasáhne do hry a ne pískat každé štrejchnutí. Stejně tak smyslem ofsajdu bylo aby útočníci nepostávali u soupeřový branky a obránci se mohli zapojit do hry a ne aby se řešilo, že byl někdo 3 cm v ofsajdu ;-€

8 1
možnosti

J12a49n 88L31u82k94á50š

24. 4. 2013 12:21

Jo a horší mi z hlediska rozhodčích přišlo, když nechal hráče Liverpoolu srovnat výsledek proti Chelsea v 97,5 minutě, když už tak nastavil bezdůvodně 6 minut. To mi přijde jako svévole rozhodčího ;-O

3 1
možnosti

Bůůů, nám ublížili. Sami jste léta vyhrávali jen proto, že vám rozhodčí šli na ruku a te'd tady budeš brečet, ty kluku vopálenej Rv;-O