Evropská liga 2018/2019

1. kolo play off
14. února., odvety 21. února
VIKTORIA PLZEŇ Dinamo Záhřeb
SLAVIA PRAHA Genk
Rapid Vídeň Inter Milán
FC Bruggy Red Bull Salcburk
Krasnodar Bayer Leverkusen
FC Curych SSC Neapol
Malmö Chelsea
Šachtar Doněck Eintracht Frankfurt
Celtic Glasgow Valencie
Stade Rennes Betis Sevilla
Olympiakos Pireus Dynamo Kyjev
Lazio Řím FC Sevilla
Fenerbahce Istanbul Zenit Petrohrad
Sporting Lisabon Villarreal
BATE Borisov Arsenal
Galatasaray Istanbul Benfica Lisabon

Základní skupiny

Při kliknutí na název skupiny se zobrazí los a pořadí zápasů

SKUPINA C
Mužstvo Z V R P S B
1. Zenit Petrohrad 6 3 2 1 6:5 11
2. Slavia 6 3 1 2 4:3 10
3. Bordeaux 6 2 1 3 6:6 7
4. FC Kodaň 6 1 2 3 3:5 5
SKUPINA K
Mužstvo Z V R P S B
1. Dynamo Kyjev 6 3 2 1 10:7 11
2. Stade Rennes 6 3 0 3 7:8 9
3. FC Astana 6 2 2 2 7:7 8
4. Jablonec 6 1 2 3 6:8 5
SKUPINA A
Mužstvo Z V R P S B
1. Leverkusen 6 4 1 1 16:9 13
2. FC Curych 6 3 1 2 7:6 10
3. AEK Larnaka 6 1 2 3 6:12 5
4. Ludogorec 6 0 4 2 5:7 4
SKUPINA B
Mužstvo Z V R P S B
1. Salcburk 6 6 0 0 17:6 18
2. Celtic 6 3 0 3 6:8 9
3. RB Lipsko 6 2 1 3 9:8 7
4. Rosenborg Trondheim 6 0 1 5 4:14 1
SKUPINA D
Mužstvo Z V R P S B
1. Dinamo Záhřeb 6 4 2 0 11:3 14
2. Fenerbahce 6 2 2 2 7:7 8
3. Trnava 6 2 1 3 4:7 7
4. Anderlecht 6 0 3 3 2:7 3
SKUPINA E
Mužstvo Z V R P S B
1. Arsenal 6 5 1 0 12:2 16
2. Sporting Lisabon 6 4 1 1 13:3 13
3. Vorskla Poltava 6 1 0 5 4:13 3
4. Karabach 6 1 0 5 2:13 3
SKUPINA F
Mužstvo Z V R P S B
1. Betis Sevilla 6 3 3 0 7:2 12
2. Olympiakos Pireus 6 3 1 2 11:6 10
3. AC Milán 6 3 1 2 12:9 10
4. Dudelange 6 0 1 5 3:16 1
SKUPINA G
Mužstvo Z V R P S B
1. Villarreal 6 2 4 0 12:5 10
2. Rapid Vídeň 6 3 1 2 6:9 10
3. Glasgow Rangers 6 1 3 2 8:8 6
4. Spartak Moskva 6 1 2 3 8:12 5
SKUPINA H
Mužstvo Z V R P S B
1. Frankfurt 6 6 0 0 17:5 18
2. Lazio Řím 6 3 0 3 9:11 9
3. Apollon Limassol 6 2 1 3 10:10 7
4. Marseille 6 0 1 5 6:16 1
SKUPINA I
Mužstvo Z V R P S B
1. Genk 6 3 2 1 14:8 11
2. Malmö 6 2 3 1 7:6 9
3. Besiktas Istanbul 6 2 1 3 9:11 7
4. Sarpsborg 6 1 2 3 8:13 5
SKUPINA J
Mužstvo Z V R P S B
1. Sevilla 6 4 0 2 18:6 12
2. FK Krasnodar 6 4 0 2 8:8 12
3. Standard Lutych 6 3 1 2 7:9 10
4. Akhisarspor 6 0 1 5 4:14 1
SKUPINA L
Mužstvo Z V R P S B
1. Chelsea 6 5 1 0 12:3 16
2. BATE Borisov 6 3 0 3 9:9 9
3. Vidi Székesfehérvár 6 2 1 3 5:7 7
4. PAOK Soluň 6 1 0 5 5:12 3

Kvalifikace

4. PŘEDKOLO
první zápasy 23. srpna, odvety 30. srpna
NeMistrovská část
Sigma Olomouc Sevilla 0:1 0:3
Sarpsborg M. Tel Aviv 3:1 1:2
Gent Bordeaux 0:0 0:2
Partizan Bělehrad Besiktas Istanbul 1:1 0:3
Rapid Vídeň FCSB (Steaua) 3:1 1:2
Basilej Apollon 3:2 0:1
Glasgow Rangers Ufa 1:0 1:1
Atalanta Bergamo FC Kodaň 0:0 0:0, 3:4 pen.
Zenit Petrohrad Molde 3:1 1:2
Trenčín AEK Larnaka 1:1 0:3
Genk Bröndby Kodaň 5:2 4:2
Olympiacos Pireus Burnley 3:1 1:1
Zorja Luhaňsk Lipsko 0:0 2:3
Mistrovská část
Olympija Lublaň Spartak Trnava 0:2 1:1
APOEL Nikósie Astana 1:0 0:2 v prodl.
Rosenborg Trondheim Škendija Tetovo 3:1 2:0
F91 Dudelange Kluž 2:0 3:2
Süduva Marijampole Celtic Glasgow 1:1 0:3
Šeriff Tiraspol Karabach 1:0 0:3
Malmö Midtjylland 2:2 2:0
Torpedo Kutaisi Ludogorec 0:1 0:4
3. PŘEDKOLO
první zápasy 9. srpna, odvety 16. srpna
NeMistrovská část
Spartak Subotica Bröndby Kodaň 0:2 1:2
Sigma Olomouc Kajrat Almaty 2:0 2:1
Pjunik Jerevan Maccabi Tel Aviv 0:0 1:2
Dinamo Minsk Zenit Petrohrad 4:0 1:8 v prodl.
Sturm Štýrský Hradec AEK Larnaka 0:2 0:5
Sarpsborg (Nor.) HNK Rijeka 1:1 1:0
Istanbul Basaksehir Burnley 0:0 0:1 v prodl.
Luhansk Braga 1:1 2:2
Hapoel Haifa Atalanta Bergamo 1:4 0:2
Genk Lech Poznaň 2:0 2:1
Vitesse Arnhem Basilej 0:1 0:1
Nordsjaelland Partizan Bělehrad 1:2 2:3
Hibernian Molde 0:0 0:3
Hajduk Split FCSB (Rum.) 0:0 1:2
FC Sevilla Žalgiris Vilnius 1:0 5:0
Slovan Bratislava Rapid Vídeň 2:1 0:4
Mariupol Bordeaux 1:3 1:2
CSKA Sofia FC Kodaň 1:2 1:2
Olympiakos Pireus Lucern 4:0 3:1
Glasgow Rangers Maribor 3:1 0:0
Trenčín Feyenoord Rotterdam 4:0 1:1
Jagiellonia Bialystok Gent 0:1 1:3
Ufa Progrés Niederkorn (Luc.) 2:1 2:2
Besiktas Istanbul LASK Linec 1:0 1:2
Apollon Limassol Dinamo Brest 4:0 0:1
Lipsko Craiova 3:1 1:1
Mistrovská část
Ludogorec Razgrad (Bulh.) Zrinjski Mostar (Bosna) 1:0 1:1
Legia Varšava F91 Dudelange (Luc.) 1:2 2:2
Alaškert (Arm.) Kluž 0:2 0:5
Olimpija Lublaň HJK Helsinky 3:0 4:1
Šeriff Tiraspol (Mold.) Valur Reykjavík 1:0 1:2
Cork City (Ir.) Rosenborg Trondheim 0:2 0:3
Spartaks Jürmala (Lot.) Süduva Marijampole (Lit.) 0:1 0:0
The New Saints (Wal.) Midtjylland 0:2 1:3
Hapoel Beer Ševa (Izr.) APOEL Nikósie 2:2 1:3
Torpedo Kutaisi (Gruz.) Kukesi 5:2 0:2
2. PŘEDKOLO
26. července, odvety 2. srpna
Spartak Subotica Sparta Praha 2:0 1:2
Molde Laci 3:0 2:0
Atalanta Bergamo FK Sarajevo 2:2 8:0
Žalgiris Vilnius Vaduz 1:0 1:1
Kajrat Almaty AZ Alkmaar 2:0 1:2
Aberdeen Burnley 1:1 1:3 prodl.
Partizan Bělehrad Trakai 1:0 1:1
Balzan Slovan Bratislava 2:1 1:3
Nordsjaelland AIK Stockholm 1:0 1:0
Rudar Velenje FCSB (Rum.) 0:2 0:4
Hapoel Haifa Hafnarfjördur 1:1 1:0
Dundalk AEK Larnaka 0:0 0:4
Górnik Zabrze Trenčín 0:1 1:4
Maccabi Tel Aviv Radnički Niš 2:0 2:2
CSKA Sofia Admira Wacker Mödling 3:0 3:1
Lipsko Häcken 4:0 1:1
Stjarnan FC Kodaň 0:2 0:5
Ufa Domžale 0:0 1:1
Tobol Kostanaj Pjunik Jerevan 2:1 0:1
Jagiellonia Bialystok Rio Ave 1:0 4:4
LASK Linec Lilleström 4:0 2:1
Honvéd Budapešť Progrés Niederkorn 1:0 0:2
Osijek Glasgow Rangers 0:1 1:1
B36 Tórshavn Besiktas Istanbul 0:2 0:6
Dunajská Streda Dinamo Minsk 1:3 1:4
Ventspils Bordeaux 0:1 1:2
Soligorsk Lech Poznaň 1:1 1:3 prodl.
Željezničar Sarajevo Apollon Limassol 1:2 1:3
Hajduk Split Slavia Sofia 1:0 3:2
St. Gallen Sarpsborg 2:1 0:1
Čikchura Sačchere (Gruz.) Maribor 0:0 0:2
Hibernian Asteras Tripolis 3:2 1:1
FC Sevilla Újpest 4:0 3:1
Spartaks Jürmala SP La Fiorita 6:0 3:0
Viitorul Constanta Vitesse Arnhem 2:2 1:3
Torpedo Kutaisi (Gruz.) Víkingur Göta (Faer. ostr.) 3:0 4:0
F91 Dudelange (Luc.) KF Drita (Kos.) 2:1 1:1
APOEL Nikósie Flora Tallinn 5:0 0:2
Zrinjski Mostar Valletta 1:1 2:1
Djurgarden Mariupol (Ukr.) 1:1 1:2
The New Saints Lincoln FC (Gibr.) 2:1 1:1
Olimpija Lublaň Crusaders (Sev. Ir.) 5:1 1:1
Sutjeska Nikšič Alaškert (Arm.) 0:1 0:0
Santa Coloma (And.) Valur Reykjavík 1:0 0:3
Dinamo Brest Atromitos (Řec.) 4:3 1:1
Genk Fola Esch (Luc.) 5:0 4:1

1. PŘEDKOLO
12. července, odvety 19. července
Spartak Subotica Coleraine (Sev. Ir.), 1:1 2:0
Ilves Tampere Slavia Sofia 0:1 1:2
Klaksvík (Faer. ostr.) Žalgiris Vilnius 1:2 1:1
Fola Esch (Luc.) Priština (Kos.) 0:0 0:0, 5:4 pen.
Glenavon (Sev. Ir.) Molde 2:1 1:5
Dunajská Streda Dinamo Tbilisi 1:1 2:1
Stumbras (Lit.) Apollon Limassol 1:0 0:2
Široki Brijeg Domžale 2:2 1:1
Rangers Glasgow Škupi (Mak.) 2:0 0:0
Progrés Niederkorn (Luc.) Gabala (Ázerb.) 2:0 0:1
Racing Union (Luc.) Viitorul Constanta 0:2 0:0
Samtredia (Gruz.) Tobol Kostanaj 0:1 0:2
Partizani (Alb.) Maribor 0:1 2:0
Něftči Baku Újpest 3:1 0:4
Budučnost Podgorica Trenčín 0:2 1:1
Derry City (Ir.) Dinamo Minsk 0:2 2:1
B36 Tórshavn (Faer. ostr.) Titograd Podgorica 0:0 2:1
Zaria Balti (Mol) Górnik Zabrze 0:1 1:1
Pjunik Jerevan Vardar Skopje 1:0 2:0
Stjarnan (Isl.) Nömme Kalju (Est.) 3:0 0:1
Shamrock Rovers AIK Stockholm 0:1 1:1 prodl.
Connah's Quay (Wales) Soligorsk 1:3 0:2
Lahti Hafnarfjördur 0:3 0:0
Ventspils Luftëtari (Alb.) 5:0 3:3
Cliftonville (Sev. Ir.) Nordsjaelland 0:1 1:2
Bananc Jerevan FK Sarajevo 1:2 0:3
Engordany (And.) Kajrat Almaty 0:3 1:7
Petrocub Hincesti (Mold.) NK Osijek 1:1 1:2
Anorthosis Famagusta Laci (Alb.) 2:1 0:1
Ferencváros Budapešť Maccabi Tel Aviv 1:1 0:1
Balzan (Malta) Kešla Baku 4:1 1:2
Rabotnički Skopje Honvéd Budapešť 2:1 0:4
Rudar Pljevlja (Č. Hora) Partizan Bělehrad 0:3 0:3
CSKA Sofia Riga 1:0 0:1, 5:3 pen.
Milsami Orhei (Mold.) Slovan Bratislava 2:4 0:5
Radnički Niš Gzira United (Malta) 4:0 1:0
Lech Poznaň Gandzasar Kapan (Arm.) 2:0 1:2
Čikchura Sačchere (Gruz.) Beitar Jeruzalém 0:0 2:1
Vaduz Levski Sofia 1:0 2:3
Željezničar Sarajevo Narva Trans (Est.) 2:0 3:1
Trakai (Lit.) Irtyš Pavlodar 0:0 1:0
Hibernian (Skot.) NSÍ Runavík (Faer. ostr.) 6:1 6:4
Rudar Velenje (Slovin.) Tre Fiori (San Mar.) 7:0 3:0
Levadia Tallinn Dundalk (Ir.) 0:1 1:2
ÍBV (Isl.) Sarpsborg (Nor.) 0:4 0:2
FC Kodaň KuPS Kuopio 1:0 1:1
Liepaja (Lot.) Häcken (Švéd.) 0:3 2:1

Historie Evropské ligy (Poháru UEFA)

ročník: 2017/2018: Atlético Madrid - Olympique Marseille 3:0

ročník 2016/2017: Manchester United - Ajax Amsterdam 2:0
ročník 2015/2016: Sevilla - Liverpool 3:1
ročník 2014/2015: Sevilla - Dněpropetrovsk 3:2
ročník 2013/2014: Sevilla - Benfica Lisabon 0:0, na penalty 4:2
ročník 2012/2013: Chelsea - Benfica Lisabon 2:1
ročník 2011/2012: Atlético Madrid - Athletic Bilbao 3:0
ročník 2010/2011: FC Porto - Sporting Braga 1:0
ročník 2009/2010 : Atlético Madrid - Fulham 2:1 po prodloužení
ročník 2008/2009: Šachtar Doněck - Werder Brémy 2:1 po prodloužení
ročník 2007/2008: Glasgow Rangers  - Zenit Petrohrad 0:2
ročník 2006/2007: Espaňol Barcelona - FC Sevilla 2:2, 1:3 penalty
ročník 2005/2006: Middlesbrough - Sevilla 0:4
ročník: 2004/2005: Sporting Lisabon - CSKA Moskva 1:3

Najdete na iDNES.cz