Ansgar Knauff poslal hostující celek do vedení hned v první minutě, následně ve 21. minutě k radosti domácích fanoušků srovnal Michail Antonio. Klíčová branka přišla v 54. minutě, kdy se prosadil obranou neobsazený Kamada. Další gól jsem navzdory šancím neviděli. První semifinálový zápas vyhráli hosté z Frankfurtu.

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 9:2. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 3:10.

Lanzini
66. min Binrahma

Lindström
62. min Hauge
15 Kamada
Kamada
19 Borré
Borré
90+3. min Ache

90+4

Michail Antonio vhazoval, ale balon získal brankář hostů.

90+4

Už hrajeme nad rámec nastaveného času, šanci mají ještě domácí, ale Saíd Binrahma nemohl pokračovat v akci, přišel o míč.

90+3

Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
ze hřiště odchází Rafael Borré, přichází Ragnar Ache.

90+2

Jarrod Bowen se krásně před brankou otočil, ukázkové nůžky. Jeho rána končí jen na břevnu. Následně se míč odrazil od branky pryč. Dál byli domácí rohový kop, Součkova hlavička končí nad.

90

Kevin Trapp bude na začátku poslední minuty odkopávat od své branky.

89

Aaron Cresswell centroval před branku, ale s jeho akcí si snadno poradila obrana.

89

Jarrod Bowen se propracoval po centru před brankou k hlavičce, ale obrana jemně tečovala míč mimo branku. Rohový kop.

88

Frankfurt se nyní propracoval na útočnou polovinu, kde chtěl kombinovat, jenže vinou nepřesné přihrávky mohou domácí fotbalisté otočit směr hry.

87

Hostující celek vybojoval vhazování na polovině hrací plochy a nutno poznamenat, že s rozehrávkou příliš nepospíchá.

85

Zdá se, že ne. Rohový kop pro domácí. Centr se snesl před branku. Obrana si poradila.

84

Almamy Touré si počínal na hranici pravidel v pokutovém území. Uvidíme, zda tento moment, vysokou hru nohou, bude řešit VAR.

83

Dajči Kamada a Filip Kostić pokoušeli překvapit obranu soupeře, ale obrana byla připravená.

82

Kevin Trapp si celkem snadno poradil. Jarrod Bowen rozehrával volný kop a jeho pokus byl snadnou prací pro gólmana.

81

Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek hraje aktivněji a nyní po faulu bude rozehrávat na útočné polovině.

81
Karty

Žlutá karta pro tým Eintracht Frankfurt (Martin Hinteregger).

79
Karty

Žlutá karta pro tým Eintracht Frankfurt (Djibril Sow).

79

Dajči Kamada měl další obrovskou šanci, po individuální akci se dostal ke střele a trefil tyč.

78

Djibril Sow to zkoušel individuálně, dlouhou přihrávkou hledal spoluhráče, ale ti byli obsazení.

77

Saíd Binrahma nedokázal svou zajímavou šanci zakončit lépe. Jeho rána končí vedle branky.

76

Sebastian Rode nechtěl zbytečně riskovat, a tak raději vrátil hru na svou polovinu. Momentálně sledujeme spíše takticky vedenou bitvu.

75

Benjamin Johnson poslal balon před branku, ale nikdo z jeho kolegů nebyl připravený pro zakončení bez přípravy.

75

West Ham se nyní usadil na polovině soupeře, kde zkouší něco vymyslet a především překvapit obranu soupeře.

73

Souboje o míč nyní probíhají na polovině hrací plochy, kde hosté ztratili balon, ale pokus o brejk německému klubu nevyšel.

72

Jens Hauge to zkoušel individuálně, ale proti přesile soupeřů se prosadit nedokázal.

71

Něco málo přes dvacet minut nás dělí od konce zápasu, hostující celek vede o jednu branku a daří se mu držet hru dál od vlastní branky.

70

Michail Antonio na balon nedosáhl, a tak byl u něj první hostující brankář. Ten rychle rozehrával na spoluhráče.

68

Volný kop pro domácí. Centr poslal Declan Rice přímo do zdi. Následně vypálil jeden z hráčů a jeho pokus o malý kousek minul branku.

67

Michail Antonio se nedokázal dostat k míči, který mířil před branku, obrana Frankfurtu si dokázala poradit.

66

Střídání v týmu West Ham United:
ze hřiště odchází Manuel Lanzini, přichází Saíd Binrahma.

65

West Ham rozehrává rohový kop.

65

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do výraznější šance.

64

Filip Kostić to nevymyslel vůbec špatně, ale na jeho balon nikdo ze spoluhráčů nedosáhl.

62

ze hřiště odchází Jesper Lindström, přichází Jens Hauge.

61

Jesper Lindström zůstává ležet na hrací ploše a míří k němu sudí i lékaři. Zdá se, že nebude moci pokračovat

60

Pablo Fornals centroval před branku, ale nebyl to jeho dobrý pokus, Kevin Trapp neměl se zastavením míče problém. Přímo k němu mířil míč.

59

West Ham díky své aktivitě nyní vybojoval rohový kop. Domácí tak mají zajímavou příležitost.

58

Domácí fotbalisté se nyní vrátili k aktivní hře, ale s centrem před branku si celkem snadno dokázal poradit brankář.

57

Poměrně rychle po začátku druhého poločasu se hosté dokázali prosadit, a tak nyní jsou na tahu domácí fotbalisté.

54

Frankfurt právě vstřelil branku!
Hostující celek si bere vedení zpět. Djibril Sow odvfedl pořádný kus práce, a pak se balon po jeho střele odrazil do prostoru, kde byl zcela volný a zakončující DAJČI KAMADA. Alphonse Aréola vytáhl dobrý zákrok, ale brance nezabránil.

53

Fanoušci vytvářejí zápasu velmi příjemnou atmosféru. Zatím ve druhém poločase na výraznější šanci čekáme.

52

Sebastian Rode to zkoušel individuálně, ale nedokázal nic vymyslet. Balon tedy budou mít domácí, kteří rozehrávají od své branky.

49

Tomáš Souček dostal do osy hrací plochy přihrávku, ale jeho pokus končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.

48

Djibril Sow kombinuje se spoluhráči, ale nedokázal nic vymyslet. Jeho tým o balon přišel, hrát tak mohou United.

48

Do problémů se nyní dostala obrana domácích, v pokutovém území hráli hodně opatrně, aby nebyla penalta.

46

Hostující tým rozehrává od své branky, Ansgar Knauff to zkoušel podél postranní čáry, ale neuspěl.

46

Utkání pokračuje druhým poločasem, zdá se, že během přestávkového období ani jeden trenér nestřídal.

46

Začal druhý poločas.

Ansgar Knauff se prosadil hned v první minutě a hosté šli do vedení, následně ve 21. minutě srovnal Michail Antonio. Další zajímavé příležitosti proměněné nebyly, tento fotbal baví.

45+1

První poločas skončil.

45+1

Mnoho nastaveného času opravdu není, balon kontrolují hosté na polovině.

45

West Ham vybojoval ještě rohový kop.

45

Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase. Zatím na nějakou výraznější šanci čekáme v posledních minutách.

43

Německý klub rozehrává od své branky a poctivě od brankáře a obránců zkouší založit akci, která by vedla ke ztrátě.

42

West Ham rozehrává volný kop. Míč se dostal do velkého vápna, následně akce pokračovala dál. Součkům pokus hlavou končí vedle branky. Kevin Trapp bude rozehrávat.

41

Frankfurt vybojoval balon, ale jeden z jeho hráčů držel míč příliš dlouho, což se nevyplatilo, a tak se směr hry otáčí.

41

Benjamin Johnson zkoušel oklamat obránce, to se mu sice podařilo, ale následně přišel o míč. Nicméně pak po chybě mohou hrát domácí.

40

Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, fanoušci se po delší době ozývají a sledujeme pasáž hry s pěknou atmosférou.

39

Ansgar Knauff se propracoval po bleskové akci do dobré střelecké pozice, ale střelou z otočky poslal balon pouze vedle branky.

39

Centr se od praporku snesl před branku. Jarrod Bowen poslal balon do zahuštěného prostoru, ale obrana vybojovala balon.

38

Aaron Cresswell a Pablo Fornals zkoušeli něco vymyslet, následně Filip Kostić tečoval míč do autu. Uvidíme další rohový kop.

37

Michail Antonio zkoušel prodloužit na spoluhráče, ale neukázalo se to jako vhodné řešení. Domácí fotbalista o balon přišel, a pak mohli hrát hosté.

36

Dajči Kamada a Filip Kostić to zkoušeli rychlou kombinací, ale domácí brankář byl dobře postavený, získal míč a rychle ho rozehrál na spoluhráče.

35

Filip Kostić měl hodně prostoru kousek před velkým vápnem. Zkoušel se do míče opřít, což se mu sice podařilo, ale balon končí vysoko nad brankou. Alphonse Aréola bude rozehrávat od své branky..

34

Jarrod Bowen se po dlouhé kombinaci dostával do volného prostoru, ale dostal se do ofsajdu, což neuniklo pozornosti rozhodčích. Hrát tak mohou hosté.

33

Eintracht Frankfurt to zkoušel středem, Filip Kostić poslal centr do předbrankového prostoru, ale tam byl jako první pozorný domácí gólman, který rychle otáčí směr hry.

32

Pablo Fornals to zkoušel přihrávkou na nabíhajícího spoluhráče, ale tuto myšlenka překazila obrana soupeře. Balon získávají hosté.

30

Půlhodina hry je pryč, sledujeme dramatický fotbal, který už nabídl dva gólové momenty i další příležitosti.

30

Centr se znovu snesl před branku, ale Declan Rice výborně odhlavičkoval do bezpečí. Následně balon ze vzduchu sebral brankář.

29

Filip Kostić centroval před branku z levé strany, ale obránci domácích místo zpracování míče ho jen odrazili mimo hrací plochu. Rohový kop.

27

Následoval rohový kop, který se hostujícímu celku příliš nepovedl. Nikdo z hráčů Eintrachtu se k zakončení nedostal.

26

Dajči Kamada se výborně uvolnil před brankou soupeře, po pěkné akci mohl zakončovat, ale rozhodl se ještě pro přihrávku ke druhé tyči, ale tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

25

Michail Antonio rychle otočil hru, dopředu mířil Benjamin Johnson, ale obránce nedokázal přetlačit. Autové vhazování pro hosty.

25

Inkasovaná branka hodně změnila obrázek hry, domácí už nejsou tak aktivní, jako před malou chvílí a nyní mohou hrát pro změnu hosté z Německa.

21

West Ham právě vstřelil branku!
Po standardní situaci se prosazuje domácí celek, který tak korunuje zlepšený výkon. Zouma poslal míč před branku, kde ho velmi dobře usměrnil za brankovou čáru MICHAIL ANTONIO. Obrana ho od zakončení nedokázala odstavit. Asistence: Kurt Zouma.

20

Dvacet minut hry je pryč, častěji balon drží domácí fotbalisté, nicméně stále prohrávají o jednu branku.

19

Sebastian Rode vypracoval pozici pro Jespera Lindströma. jehož projektil kryje domácí brankář. Bylo to něco mezi střelou a centrem.

19

Pablo Fornals rozehrál. Centr se snesl před branku a Zouma nedokázal balon nasměrovat k brance.

18

Jarrod Bowen poslal pěkný centr před branku, Pablo Fornals byl u zadní tyče, ale před ním odehrál balon bránící hráč do autu. Uvidíme rohový kop.

17

Michail Antonio to zkoušel individuálně, ale přes soupeře se k centru před branku nedostal. Vybojoval nicméně autové vhazování.

17

Že bychom sledovali zápas, který nudí, to se napsat opravdu nedá. Fanoušci mohou být spokojení. Už jsme viděli gól, střelu do tyče i další zajímavé okamžiky.

14

Domácí rozehrávají od své branky, následně Craig Dawson vypracoval šanci pro spoluhráče. Jarrod Bowen oklamal obránce a prostřelil brankáře. Míč se od tyče odrazil zpět do hry, a pak Benjamin Johnson netrefil branku.

13

Michail Antonio se hodně diví, že mu sudí odmávali a odpískali ofsajdové postavení. Opakovaný závěr ukázal, že to byl hodně hraniční moment.

12

Momentálně probíhají souboje o míč na polovině hrací plochy, ani jeden celek nechce chybovat.

11

Domácí Benjamin Johnson si nabíhal do volného prostoru, dostal přihrávku, ale následně odcentroval hodně nepřesně.

10

Hostující fotbalisté budou nyní rozehrávat od své branky, následně Almamy Touré kombinuje s kolegy poblíž půlící čáry.

9

Ansgar Knauff se pokoušel dostat do zakončení, ale na dlouhý míč nedosáhl. Jako první u něj byl domácí brankář, který zastavil akci soupeře.

9

Klub z německé Bundesligy nyní rozehrává od své branky, do akce se zapojil také Kevin Trapp. Sledujeme klidnější pasáž hry.

7

Akce hostů může pokračovat domácí obrana odehrála balon mimo hrací plochu, uvidíme rohový kop. Centr byl hodně přetažený.

6

Sebastian Rode a Dajči Kamada zkoušeli překvapit obranu soupeře, což se jim částečně podařilo, vybojovali autové vhazování.

5

Domácí budou nyní po faulu soupeře rozehrávat volný kop. Center se snesl před branku, vyskakoval si na míč Tomáš Souček. Lehce tečoval míč, ale do branky ho nasměrovat nedokázal.

4

Ansgar Knauff to zkoušel nyní individuálně, ale neodkázal přesněji rozehrát na spoluhráče. Akce hostů nebyla přesná.

3

West Ham se snaží vzpamatovat co nejrychleji, ale nedokázali na polovině hrací plochy něco vymyslet, a tak vrací míč k brankáři.

1

Tak pozor, máme tu první branku zápasu. Hned v úvodní minutě po rychlé akci vyslal Rafael Borré centr před branku a svou druhou branku v pěti zápasech dává hlavou ANSGAR KNAUFF. Asistence: Rafael Borré.

1

Tuta a Dajči Kamada rozehráli rychlou akci.

1

Domácí hrají v tradiční kombinaci, hosté oblékli bíločerné dresy.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

West Ham United: Aréola – Johnson, Dawson, Zouma, Cresswell – T. Souček (C), Rice, Fornals – Bowen, Antonio, Lanzini.
Náhradníci: Fabiański, Randolph – Coufal, Jarmolenko, Vlašić, Noble, Binrahma, Fredericks, Masuaku, Král, Alese, Chesters.

Eintracht Frankfurt: Trapp – Tuta, Hinteregger, Touré – Knauff, Sow, Rode (C), Kostić – Lindström, Kamada – Borré.
Náhradníci: Grahl, Horz – Hrustic, Lammers, Hasebe, Ache, Chandler, Hauge, da Costa, Lenz, Barkok, Paciência.

West Ham se v předchozím kole přestavil proti Lyonu. V závěru prvního poločasu dostal Wast Hamský Crosswell červenou kartu. Jeho spoluhráči se dostali do vedení díky Browenovi. Za hosty na konečných 1:1 srovnal Ndombele. Úvodní mač skončil 1:1. Kladiváři velmi dobře sehráli druhý zápas a na přelomu prvního a druhého poločasu se díky brankám Dawsona, Rice a Bowena dostali do vedení 3:0. Lyon se neprosadil, a tak nechal West Ham v součtu vyhrát 4:1.

Eintracht Frankfurt v předchozím kole Evropské ligy hrál proti Barceloně. Frankfurt poslal v prvním zápase do vedené krátce po začátku druhého poločas Knauff. V 66. minutě dokázala Barcelona srovnat, deJong vyzval ke skórování Torrese, který stanovil stav zápasu na 1:1. Odvetný zápas se hrát na Camp Nou a Frankfurt se v prvním poločase dostal do dvoubrankového vedení, trefili se Kostič a Borre. Následně krásnou ránou do šibenice upravil na 0:3 Kostič. Domácím se v závěru podařilo snížit brakami Busquetse a Depaye. Překvapivý postup slavit Eintracht.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky evropského klubového fotbalu. V rámci semifinále Evropské ligy proti sobě nastoupí West Ham United a Eintracht Frankfurt.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.