Souhrn
Fortuna národní liga, 6. kolo
28. 8. 2021 10:15
FK Fotbal Třinec
0
:
2
(0:1)
SK Líšeň 2019
(22')Silný(23')Matocha(26')Kučera(44')Stáňa(46')Hýbl(48')Šteinhübel(56')Bedecs(64')Ba(70')Kučera(74')Čelůstka
Články
Další zápasy kola
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 1. kolo
Táborsko 0:1 Brno Jihlava 2:1 Varnsdorf Chrudim 0:1 Sparta B Třinec 2:3 Ústí n. L. Prostějov 1:3 Příbram Líšeň 3:2 Žižkov Opava 3:3 Vlašim Dukla Praha 2:1 Vyškov FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 2. kolo
Ústí n. L. 1:2 Jihlava Třinec 1:3 Dukla Praha Vyškov 1:1 Líšeň Příbram 0:2 Táborsko Sparta B 4:0 Prostějov Vlašim 4:1 Chrudim Varnsdorf 2:1 Žižkov Brno 2:1 Opava FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 3. kolo
Jihlava 0:0 Dukla Praha Chrudim 3:0 Třinec Prostějov 2:0 Brno Líšeň 0:0 Ústí n. L. Opava 1:0 Vyškov Žižkov 2:0 Příbram Táborsko 2:1 Vlašim Varnsdorf 3:1 Sparta B FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 4. kolo
Ústí n. L. 1:1 Prostějov Dukla Praha 4:1 Chrudim Vyškov 0:1 Táborsko Příbram 2:2 Varnsdorf Sparta B 0:3 Žižkov Vlašim 4:1 Líšeň Brno 4:0 Jihlava Třinec 2:0 Opava FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 5. kolo
Jihlava 0:1 Vlašim Prostějov 3:1 Třinec Opava 1:1 Chrudim Příbram 0:2 Sparta B Líšeň 1:2 Brno Žižkov 0:0 Ústí n. L. Táborsko 0:1 Dukla Praha Varnsdorf 2:1 Vyškov FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 6. kolo
Dukla Praha 3:1 Opava Ústí n. L. 2:2 Příbram Chrudim 0:1 Jihlava Třinec 0:2 Líšeň Vyškov 4:0 Prostějov Sparta B 4:1 Táborsko Vlašim 3:0 Žižkov Brno 2:2 Varnsdorf FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 7. kolo
Líšeň 3:0 Dukla Praha Příbram 0:1 Brno Jihlava 0:2 Opava Prostějov 2:0 Chrudim Žižkov 1:4 Vyškov Sparta B 1:0 Ústí n. L. Táborsko 3:0 Třinec Varnsdorf 3:1 Vlašim FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 8. kolo
Dukla Praha 2:3 Příbram Vlašim 0:1 Prostějov Ústí n. L. 2:0 Varnsdorf Chrudim 0:2 Líšeň Třinec 1:1 Jihlava Vyškov 2:3 Sparta B Opava 0:0 Táborsko Brno 2:1 Žižkov FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 9. kolo
Žižkov 1:1 Dukla Praha Ústí n. L. 1:6 Brno Líšeň 2:1 Jihlava Příbram 1:4 Vyškov Sparta B 2:3 Vlašim Prostějov 0:1 Opava Táborsko 1:0 Chrudim Varnsdorf 5:1 Třinec FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 10. kolo
Dukla Praha 0:1 Prostějov Brno 2:1 Sparta B Jihlava 3:1 Táborsko Chrudim 0:0 Varnsdorf Třinec 1:0 Žižkov Vyškov 1:0 Ústí n. L. Opava 1:1 Líšeň Vlašim 1:1 Příbram FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 11. kolo
Brno 2:2 Vyškov Ústí n. L. 2:1 Vlašim Prostějov 2:1 Jihlava Příbram 2:0 Opava Žižkov 1:2 Chrudim Sparta B 4:0 Třinec Táborsko 0:2 Líšeň Varnsdorf 1:3 Dukla Praha FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 12. kolo
Jihlava 0:0 Sparta B Chrudim 2:2 Příbram Dukla Praha 0:1 Ústí n. L. Třinec 0:1 Brno Vlašim 5:1 Vyškov Opava 6:1 Žižkov Táborsko 1:0 Prostějov Líšeň 1:0 Varnsdorf FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 13. kolo
Brno 2:1 Vlašim Ústí n. L. 2:2 Táborsko Vyškov 4:1 Chrudim Prostějov 1:1 Líšeň Příbram 0:1 Třinec Žižkov 0:0 Jihlava Sparta B 5:1 Dukla Praha Varnsdorf 0:3 Opava FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 14. kolo
Jihlava 1:0 Vyškov Chrudim 0:0 Ústí n. L. Třinec 0:1 Vlašim Dukla Praha 1:0 Brno Prostějov 1:0 Žižkov Líšeň 4:1 Příbram Opava 2:0 Sparta B Táborsko 2:2 Varnsdorf FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 15. kolo
Ústí n. L. 0:2 Opava Vyškov 1:4 Třinec Příbram 1:1 Jihlava Žižkov 0:0 Táborsko Sparta B 2:1 Líšeň Vlašim 2:0 Dukla Praha Varnsdorf 3:1 Prostějov Brno 3:2 Chrudim FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 16. kolo
Dukla Praha 0:0 Třinec Táborsko 2:3 Příbram Žižkov 0:2 Varnsdorf Opava 0:2 Brno Prostějov 1:0 Sparta B Chrudim 4:2 Vlašim Líšeň 2:0 Vyškov Jihlava 2:1 Ústí n. L. FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 17. kolo
Brno 4:1 Prostějov Ústí n. L. 2:2 Líšeň Vyškov 4:1 Opava Příbram 2:1 Žižkov Vlašim 2:1 Táborsko Sparta B 0:3 Varnsdorf Třinec 2:1 Chrudim Dukla Praha 1:2 Jihlava FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 18. kolo
Jihlava 0:3 Brno Chrudim 1:1 Dukla Praha Opava 3:0 Třinec Líšeň 1:3 Vlašim Prostějov 0:2 Ústí n. L. Žižkov 1:2 Sparta B Táborsko 1:1 Vyškov Varnsdorf 3:0 Příbram FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 19. kolo
Brno 1:3 Líšeň Třinec 4:0 Prostějov Dukla Praha 0:0 Táborsko Chrudim 0:0 Opava Vyškov 2:0 Varnsdorf Ústí n. L. 0:0 Žižkov Sparta B 1:1 Příbram Vlašim 3:1 Jihlava FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 21. kolo
Opava 1:0 Jihlava Brno 1:0 Příbram Chrudim 1:0 Prostějov Třinec 3:1 Táborsko Vyškov 2:1 Žižkov Dukla Praha 4:2 Líšeň Vlašim 1:0 Varnsdorf Ústí n. L. 0:3 Sparta B FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 20. kolo
Opava 2:0 Dukla Praha Líšeň 2:0 Třinec Prostějov 2:2 Vyškov Táborsko 1:0 Sparta B Žižkov 1:2 Vlašim Varnsdorf 0:2 Brno Příbram 2:0 Ústí n. L. Jihlava 0:1 Chrudim FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 22. kolo
Táborsko 2:2 Opava Jihlava 0:0 Třinec Líšeň 0:0 Chrudim Příbram 2:3 Dukla Praha Prostějov 3:2 Vlašim Žižkov 0:3 Brno Sparta B 4:1 Vyškov Varnsdorf 3:0 Ústí n. L. FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 23. kolo
Vlašim 1:1 Sparta B Vyškov 0:1 Příbram Třinec 1:1 Varnsdorf Dukla Praha 3:1 Žižkov Opava 2:1 Prostějov Jihlava 1:0 Líšeň Brno 2:1 Ústí n. L. Chrudim 1:0 Táborsko FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 24. kolo
Líšeň 1:1 Opava Prostějov 2:1 Dukla Praha Příbram 2:1 Vlašim Ústí n. L. 1:1 Vyškov Žižkov 2:2 Třinec Sparta B 1:0 Brno Táborsko 1:1 Jihlava Varnsdorf 1:2 Chrudim FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 25. kolo
Vyškov 0:2 Brno Třinec 2:2 Sparta B Dukla Praha 0:1 Varnsdorf Chrudim 0:0 Žižkov Jihlava 1:0 Prostějov Líšeň 1:1 Táborsko Vlašim 3:0 Ústí n. L. Opava 1:1 Příbram FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 26. kolo
Varnsdorf 0:1 Líšeň Prostějov 1:2 Táborsko Sparta B 1:1 Jihlava Žižkov 2:2 Opava Příbram 0:0 Chrudim Ústí n. L. 1:1 Dukla Praha Vyškov 1:1 Vlašim Brno 4:2 Třinec FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 27. kolo
Chrudim 0:0 Vyškov Dukla Praha 2:2 Sparta B Třinec 4:1 Příbram Líšeň 2:0 Prostějov Opava 3:1 Varnsdorf Vlašim 1:2 Brno Táborsko 3:0 Ústí n. L. Jihlava 4:3 Žižkov FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 28. kolo
Sparta B 1:2 Opava Vlašim 4:1 Třinec Vyškov 2:1 Jihlava Příbram 2:1 Líšeň Ústí n. L. 0:3 Chrudim Žižkov 1:1 Prostějov Varnsdorf 2:0 Táborsko Brno 2:1 Dukla Praha FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 29. kolo
Dukla Praha 1:1 Vlašim Třinec 1:0 Vyškov Chrudim 3:2 Brno Opava 2:0 Ústí n. L. Líšeň 1:0 Sparta B Jihlava 2:1 Příbram Prostějov 0:4 Varnsdorf Táborsko 1:0 Žižkov FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 30. kolo
Příbram 2:4 Prostějov Brno 1:1 Táborsko Žižkov 3:1 Líšeň Varnsdorf 0:0 Jihlava Vlašim 3:1 Opava Sparta B 2:2 Chrudim Vyškov 1:1 Dukla Praha Ústí n. L. 3:2 Třinec
Sestavy
Hasalík – Hýbl, Bedecs (C) (59. Foltyn), Ba, Szewieczek (59. Juřena) – Šteinhübel, Weber – Omasta, Buneš (82. Puchel), Kania (59. Javůrek) – Petráň. | Veselý – Pašek, Jeřábek, O. Ševčík (C), Lutonský – Kučera – Stáňa (85. Bednář), Málek, Matocha (85. Demeter), Rolinek (90+3. Ulbrich) – Silný (90. Chwaszcz). |
1. poločas
Góly22' Silný Karty23' Matocha 26' Kučera 44' Stáňa | |
2. poločas
Karty46' Hýbl 48' Šteinhübel 56' Bedecs 64' Ba 74' Čelůstka | Góly70' Kučera |
Střídání59' Foltyn 59' Bedecs 59' Juřena 59' Szewieczek 59' Javůrek 59' Kania 82' Puchel 82' Buneš | Střídání85' Bednář 85' Stáňa 85' Demeter 85' Matocha 90' Chwaszcz 90' Silný 90+3' Ulbrich 90+3' Rolinek |