Potká se třetí tým druhé ligy a čtrnáctý tým nejvyšší soutěže. „Pardubice jsou velkým favoritem,“ řekl příbramský kouč Karel Krejčí.

Když se oba týmy potkaly v nejvyšší soutěži, v jarní části v ročníku 2020/2021 obě utkání vyhrály Pardubice 1:0. Zatímco na pardubické straně to pamatují Solil, Tischler, Hlavatý, Jeřábek či Černý, za Příbram jen Antwi.

1

Začal první poločas utkání Příbram - Pardubice

1

Pardubice mají hned v první minutě výhodu rohového kopu.

o hráči
82. min Anih o hráči
o hráči
71. min Čejka o hráči
11 Petrák
Petrák
o hráči
68. min Šimáček o hráči
El Šejk
o hráči
72. min Langhamer o hráči
15 Wágner
Wágner
o hráči
27 Zeronik
Zeronik
o hráči
82. min Antwi o hráči

FK PardubicePardubice(4-1-4-1)

Markovič
o hráči
6 Icha
Icha
o hráči
46. min Tischler o hráči
o hráči
84. min Huf o hráči
Hlavatý
o hráči
Janošek
o hráči
Darmovzal
o hráči
67. min Helešic o hráči
10 Pikul
Pikul
o hráči
66. min Krobot o hráči
Černý
o hráči
67. min Vacek o hráči

Rozhodčí: Berka - Nádvorník, Hájek

Náhradníci
2

Janošek vybojoval balon, potáhl ho k domácí brance, ale pokazil přihrávku.

3

Od své branky rozehrává hostující brankář Markovič.

4

Centr z pravé strany sebral příbramský brankář Melichar.

6

Sychrovi utekla nepřesná přihrávka do autu.

7
Důležité

Domácí Zeronik skvěle vypálil, přízemním pokusem trefil tyč a Markovič rychle balon vyrazil na roh.

8

Pardubickou akci zastavil ofsajd.

10

Po faulu na Darmovzala budou hosté rozehrávat z vlastní poloviny.

11
Důležité

Po spolupráci s Pikulem se dostal do skvělé možnosti Hlavatý, ale zakončil trochu lajdácky.

13

Domácí dostali v pokutovém území spoustu prostoru, ale nadějnou akci zbytečně překombinovali.

15

Pardubice táhly akci po pravé straně, jenže Hlavatému nevyšla přihrávka.

17

Pardubice vstoupily do baráže jako jasný favorit, ale Příbram zatím na hřišti nezůstává pozadu.

19

Domácí Příbram z rohového kopu nic nevytěžila.

21

Černý sklepával hlavou míč na rozběhnutého Sychru, balon však sebral brankář Melichar.

23

Pikul si narazil míč s Hlavatým, následnou střelu příbramská obrana zablokovala.

25

Další nadějnou akci Pardubic pokazil špatnou finální přihrávkou Janošek.

27
Důležité

Odražený balon se vykulil před úplně volného Chlumeckého, který v obrovské šanci z první netrefil branku.

29

Pikul na levém křídle nestihl dlouhý pas. Pardubice v posledních minutách přece jen získaly převahu.

31

El Šejk dostal balon proti noze, ale z osmnácti metrů mířil nad pardubickou branku.

33

Akci Chlumeckého zastavil domácí Petrák.

34
Důležité

Černý nedokázal prudkou ranou prostřelit dva protihráče, kteří mu na poslední chvíli skočili do rány.

36
Důležité

Příbram podruhé v utkání nastřelila tyčku! Dudl dal při centru míči faleš směrem k brance a nejistý Markovič jen přihlížel...

37

Opakované rohy pro Pardubice.

38
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Michal Hlavatý (Pardubice)

39
Důležité

Pardubice předvedly povedený brejk, Janošek uvolnil Pikula, který místo střely z výborné pozice přihrál protihráči.

41

Po faulu na Hlavatého trestný kop pro hosty.

44

Pardubice znovu ve finální fázi nedotáhly do koncovky slibně rozjetý brejk.

47

Wágner se nedostal přes Hranáče, a tak rozehrál dozadu.

49

Vojtěch Sychra (Pardubice) vstřelil gól. Příbram - Pardubice 0:1
Po akci Hlavatého s Pikulem se dostal k nebezpečné střele Černý a volný Sychra pak neměl problém se snadnou dorážkou.

51

Akce Pardubic po levé straně skončila v zámezí.

52

Před Vlčkem se otevřela „dálnice“, ale trefil jen bránícího Sakalu.

53
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Denis Darmovzal (Pardubice)

54

Wágner při pokusu o hlavičku na vysoký balon nedosáhl.

55

Hosté znovu překombinovali nadějnou akci.

56

Roh pro Pardubice.

57

Z pověstného balkonu administrativní budovy sleduje zápas vedle šéfa domácího klubu Jaroslava Starky zápasník Karlos Vémola.

58

Sychra z hranice pokutového území přestřelil příbramskou branku.

59
Důležité

Pokud nezasáhne VAR, je tu po faulu na Černého penalta pro hosty.

62

Dominik Janošek (Pardubice) proměnil pokutový kop. Příbram - Pardubice 0:2
VAR situaci dlouho zkoumal, ale jakmile bylo rozhodnuto, Janošek neváhal, rychle se rozběhl a poslal balon po zemi k tyči.

64

Příbram hrála v první půli hodně sympaticky, dvakrát trefila tyč, ale nyní je od postupu do ligy hodně daleko.

69

Hlavička hostujícího Janoška skončila mimo tyče.

70
Důležité

Hlavatý poslal Tischlera do vyložené pozice. Špatné převzetí míče ale šanci zazdilo.