Diskuze

Francie i Portugalsko míří na mistrovství světa, Řecko si pohlídalo baráž

Dalšími účastníky fotbalového mistrovství světa jsou Portugalci a Francouzi. Postup si zajistili domácími výhrami v úterních zápasech evropské kvalifikace. Do baráže míří Švédsko i Řecko, Slovensko ne.

Nesympaticky a arogantny Skrtel hned v 1.kvalifikacnom zapase s Anglickom potopil svoj tim a so Skotskom to dorazil.A ozraty trener z Kosic mu stale veril.Hlavne kvoli Skrtelovi Slovensko sa nedostalo do baraze

1 0
možnosti

F49i17l23i64p 10J59a20r60a42b

11. 10. 2017 10:51

Takže nasazení budou Švýcarsko, Itálie, Chorvatsko a Sev.Irsko?

0 0
možnosti
PC

Měli bychom se hecnout a se Slovákama pořádat MS. Jinak se tam my ani oni nedostaneme.

0 0
možnosti
JF

J56i14ř93í 41F17o16g27e18l

11. 10. 2017 9:31

Takže podle Kozáka za nepostup může rozhodčí, protože jim vyloučil Škrtiela a ted naposled Maka.

Takže ne ty dva nechytráci, ale rozhodčí.... Kozák je fakt nenapravitelný.

11. 10. 2017 9:00

Slováci tvrdí, že si zasloužili postoupit, ale jako jediní z druhých míst 4x prohráli. Sice je fakt, že párkrát smolně, ale za tu prohru ve Skotsku si třeba můžou sami. Tam tu remízu mohli v klidu uhrát a v baráži by byli. Můžou poděkovat tomu Pakovi co se nechal vyloučit za simulování.

4 0
možnosti
JU

J48a50n 25U54l91m

11. 10. 2017 8:31

Prý si slovensko udělá v červnu 2018 svoje "majstrovstvá", za účasti Nizozemí, USA a Chile ;-D

11. 10. 2017 5:36

Tak Messi posledni zapas zabral a Argentina je tam!!

SO

Neuvěřitelné, ještě že jsem si nevsadil, USA rupne s posledním a Paraquay také obojí budou díky tomu na MS chybět. To teda byl závěr kvalifikace.

MC

Je rozhodnuto! Hattrick Messi. Krásný lob. Na MS Argentina nebude chýbat. Přitom od první minuty prohrávala. Zahrává si USA. Poločas v Trinidadu 0-2.

0 0
možnosti
MS

Druhý gól Trinidadu byl neuvěřitelný. Pak měl Howard ještě velkou práci z podobnou střelou z dálky. Když Peruánci s Kolumbijci zjistili, jak se skončil zápas Chile v Brazílii, tak se míčnepohnul ze středové čáry. Paradoxně Paraguay mohla postoupit, stačilo jí porazit nejslabší Venezuelu doma, a oni ještě k tomu rupnou.