Diskuze

Paraguayští náhradníci rozhodli o postupu

Dramatický zápas, v němž Slovinci v poločase vedli 1:0, rozhodlo druhých pětačtyřicet minut. V týmu Paraguaye se prosadili dva střídající hráči Cuevas a Campos: první vstřeli dvě a druhý jednu branku, čímž se postarali nejen o otočení skóre, ale zároveň o postup do osmifinále, v němž Paraguay čekají Němci. Při stejném bodovém zisku s Jihoafrickou republikou nakonec o postupu Paraguaye rozhodl vyšší počet nastřílených branek. Utkání bylo poznamenáno i dvěma červenými kartami, které viděli v první půli Paredes z Paraguaye a v závěru zápasu slovinský náhradník N. Čeh.Utkání jsme sledovali on-lineDruhý zápas: Jihoafričané marně dotahovali, na MS končí

Go Paraguay!
Dufam ze proti nemcom budu hrat rovnako dopredu ako dnes. Vsetci hovoria o skvelej paraguajskej obrane, ale velmi im to nesvedci ked hraju "zandoura" (vid zapasy so Spanielskom a JAR, kde dokazali "posrat" dobre zacate zapasy)....
0 0
možnosti

Jindra

12. 6. 2002 16:05
Sportovní duch se vytratil
"Paraguayští náhradníci rozhodli o postupu", to bude asi jenom část pravdy. Domnívám se, že stejnou měrou rozhodli o postupu Jihoameričanů Slovinci. Přestože hráli tři čtvrtiny zápasu proti deseti a ujali se vedení gólem do šatny, nakonec nevyhráli. Zřejmě proto, že nemuseli a  ani nechtěli. O to více je třeba ocenit Španěly, kteří v utkání s JAR nemuseli vůbec nic, protože postup již měli zajištěný. Přesto prokázali sportovního ducha a na hřiště prostě přišli vyhrát, bez ohledu na výchozí postavení jednotlivých mužstev v tabulce. Dokázali, že jsou opravdu velkým týmem. Svůj postup vybojovali pouze vlastními silami, nikoliv s podporou soupeře, jak tomu bylo zřejmě v utkání Slovinsko-Paraguay.
Jindřich Homolka, Milevsko.

0 0
možnosti

vulki

12. 6. 2002 17:04
Re: Sportovní duch se vytratil
Rovnakou mierou rozhodli Slovinci aj o sanci na postup pre JAR a o postupe Spanielska.
0 0
možnosti

sup

12. 6. 2002 15:54
To je v pytli. Skopcaci maj cestu do finale pekne vydlazdenou.
0 0
možnosti

Caesar

12. 6. 2002 15:51
Tádydýdy
Je dobře, že postupujou Paraguayci. Už jsem měl strach, že letos bude MS jen o bojovnosti. Trocha jihoamerický techniky nezaškodí. Ať žije Parguay, škoda že j v prdeli Argentina.
0 0
možnosti

Eldo

12. 6. 2002 15:49
Paraguay to dotáhne hodně daleko, JAR si to nezasloužilo za vymyšlenou oenaltu ve vzájemnym zápase.