Diskuze

Obhájci zlata zase nedali gól a loučí se

Co se všichni ve Francii báli jen vyslovit, se stalo. Obhájce zlata skončil na fotbalovém šampionátu v nejkratší možné době. Ani uzdravený Zinedane Zidane mu nepomohl, tým ani ve svém třetím utkání nedal gól a po porážce od Dánů 0:2 se s turnajem loučí. V historii mistrovství světa jsou Francouzi třetím obhájcem, který nepřešel na finálovém turnaji přes první kolo. Dánové, přemožitelé Česka v kvalifikaci, se sice celý zápas bránili, několikrát měli i štěstí, ale dva povedené útoky jim stačily k prvnímu místu ve skupině A, Francouzi jsou v ní nejhorší.Prohlédněte si fotogalerii Utkání minutu po minutěNázor expertaOhlasy na vyřazení FrancieDruhé utkání: Mohutný finiš Uruguayců přišel pozdě