Diskuze

Favorit se dlouho trápil, rozhodl až v závěru

Brazilští fotbalisté splnili roli favorita a přes Belgii prošli do pátečního čtvrtfinále s Anglií. Belgičané však dlouho vzdorovali, vytvářeli si i brankové šance, jenže góly potom padly do jejich sítě po střelách světových hvězd Rivalda a Ronalda. Jihoameričané dlouho příliš sólovali a jejich snažení nikam nevedlo. Prosadili se až tečovanou střelou a brejkem do otevřené obrany tři minuty před koncem, kdy už soupeř nebránil. Za stavu 0:0 rozhodčí neuznal Belgii gól, o kterém její kouč Waseige prohlásil, že byl regulérní.Dále čtěte: Ronaldo dal gól a už myslel na AngliiNázor expertaUtkání minutu po minutěProhlédněte si fotogalerii

Pj

18. 6. 2002 6:49
Brazilie a goly
Ne že by nebyli schopni je dat, ale nějaká připísknutá penalta nebo naopak neuznaný gól, když se jim nedaří, ten vždycky přijde vhod.Regulérní gól Belgičanů nebyl uznán a nikdo se skoro ani nepozastavil !!!
0 0
možnosti

Peter

17. 6. 2002 22:25
Primadony
Brazilci zas tak dobře nehráli a doufám, že je Angláni vyřadí. Moc se na ten zápas těším. Beckham by mohl trefit Rivalda ne do břicha, ale přímo do držky aby si to simulování příště rozmyslel. Come on England!!!

Krajni zaloznici
Tak Cafu a Roberto Carlos jsou krajni zaloznici? To je tedy novinka, to se pak tech obrancu nejak nemuzu dopocitat...
0 0
možnosti

los-Karlos

17. 6. 2002 19:06
Re: Krajni zaloznici
Brazilci hráli na 3 - 5 - 2 a oba jmenovaní opravdu byli krajní záložníci (podle i-dnesu "LZ a PZ, celá záloha pak LZ, LSZ (levý střední záložník), SZ, PSZ a PZ). Nebo snad myslíš, že by Brazilci hráli 5 - 3 - 2???
0 0
možnosti

orol

17. 6. 2002 17:52
obrana ...
... to je to co postradam u brazilie, a aj celkovo dost fadny fotbal vzdy tafu ci carlos dlhym pasom poslali dopredu ronalda ktory to dorval a zdalo sa mi ako keby sa mu ani behat nechcelo, len si v pradu cakal na prihravky aj ked som fanda brazilie musim sa priklonit k nazoru, ze nechapem neuznaniu golu belgicanom :o/ nevnasa to dobre svetlo do hry... a v zapase anglicko vs. brazilia je na 80% ze vyhra anglicko, maju vyrovnanejsiu hru, a najme dobru obranu a aj dobrych strelocv bohuzial brazilia do finale nepojde ... finale tipujem anglicko - spanielsko

ano
Musim priznat, ackoliv jsem priznivcem Brazilcu, ze nehrajou vubec kolektivne.Maji vybornou techniku a "fotbalovou hlavu", ale chybi jim tymovost.Az budou hrat jako tym, budou nejlepsi.
0 0
možnosti

go

17. 6. 2002 16:08
,
Na to, kolik nám toho nefoukaní dribléři z Brazílie navyprávěli před zápasem, tak zahráli velký prd... Zápas ovlivnil rozhodčí, který zcela nepochopitelně neuznal gól Wilmotsovi!, ať mi někdo vysvětlí proč? Že by faul- směšné.... Jinak poklona týmu Belgie, za předvedený VÝKON,  zejména na začátku druhého poločasu!!! PS : M. WILMOTS je PAN fotbalista, charakter a famózní kapitán týmu, ... jen škoda, že my takového nemáme!!!