Diskuze

Asijský den nejlépe vyšel Korejcům

Pořadatelské země mohou být spokojené, jejich reprezentační týmy vstoupily do bojů na fotbalovém mistrovství světa úspěšně. Japonci remizovali s Belgií 2:2 a Korea dokonce porazila Polsko 2:0. Je to první výhra Korejců v historii šampionátů. Úterý bylo asijským dnem, kromě obou spolupořadatelů se představila také Čína a byla jediným týmem regionu, který nezískal ani bod; prohrála s Kostarikou 0:2. Zítra mají premiéru poslední čtyři mužstva, Němci s Irskem pak otevřou druhé kolo.
V článku najdete souhrn všech informací o úterních zápasech

Laik

4. 6. 2002 16:26
Omyl
Došlo k omylu - pod hlavičkou zápasu Korea-Polsko je podčlánek Minutu po minutě, ale ze zápasu Chorvatsko- Mexiko ! Chtěl jsem se podívat, jestli měl Olisadebe nějaké šance, ale smůla........ Lze to napravit ? Díky.