• 0
Vedení 4:1 v 79. minutě nemusí být zárukou bezproblémového vítězství. Přesvědčili se o tom fotbalisté Rožnova pod Radhoštěm v utkání 6. kola přeboru Zlínského kraje proti Chropyni, která sahala alespoň po remíze. V 90. minutě totiž snížila na rozdíl jediné branky. Podívejte se na video.

1:1, 4:1 a 4:3. Vývoj skóre v utkání Rožnova pod Radhoštěm proti Chropyni byl opravdu infarktový.

Nejdříve s přehledem proměnil v 10. minutě Balejík pokutový kop, Chropyně ale za dvacet minut dokázala srovnat zásluhou Vaňhary, jenž si dokázal nadvakrát zpracovat míč a tvrdě vypálil. Hostující brankář vyskočil tak vysoko, jak mohl, přesto cestě balonu do sítě nezabránil.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Na začátku druhého poločasu přišlo střelecké představení Rožnova. V rozmezí 50. a 60. minuty totiž domácí vstřelili hned tři góly. Nejprve přesně mířil Maléř, který se dokázal obtočit kolem hostujících stoperů a pak procedil míč skrz houštinu těl.

O šest minut později zvyšoval na 3:1 Bortl. Rožnov zahrával rohový kop, na míč si nikdo nenaskočil, až se dostal právě k Bortlovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Posledním rožnovským střelcem se stal Maléř, jehož uličkou vybídl spoluhráč k úniku. Ačkoliv ho tísnil chropyňský stoper, prudce vystřelil z hranice velkého vápna a zdálo se, že je takzvaně po zápase.

Jenže nebylo.

Chropyně se nevzdala a v 80. minutě se po samostatném úniku a narážečce prosadil Strašák. A o deset minut později snížil na konečných 3:4 Vaňhara, který v leže dopravil do sítě míč po volném přímém kopu.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Další branka nepadla a Rožnov tak mohl oslavit první vítězství v tomto ročníku.

Jiné starosti má poslední Provodov. Ten opět prohrál, tentokrát na domácí půdě s vedoucí Bystřicí pod Hostýnem vysoko 1:7. "Áčko bylo deklasováno historicky nejvyšším výsledkem a v jedenácté sezoně v krajském přeboru poprvé ochutnává slast posledního místa v tabulce," hodnotí zápas klubový web Provodova.

Výsledky 6. kola: Vigantice - V. Karlovice 0:2, Boršice - Luhačovice 4:1, Provodov - Bystřice p. H. 1:7, Rožnov p. R. - Chropyně 4:3, Holešov - Morkovice 3:0, Kateřinice - Fryšták 3:2, Spytihněv - Vizovice 0:3.