• 0
V desátém kole fotbalového přeboru Zlínského kraje se první Holešov utkal s Boršicemi, které se na domácím hřišti favorita nezalekly a porazily jej 4:2. Dvěma brankami z pokutových kopů se na výhře podílel Tomáš Ohnutek. Podívejte se na video.

Domácí se do favorita pustili hned od začátku a dvěma slepenými góly v rozmezí 14. a 16. minuty převzali otěže zápasu. Nejprve se prosadil povedeným obstřelem Václav Šustr, pak proměnil nařízený pokutový kop Ohnutek.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Třetí branka domácích přišla taktéž z penalty – kterou opět nepohrdl Ohnutek. Hosté se vzpamatovali až v 71. minutě a zásluhou Lukáše Marka snížili na 2:3. Vyrovnání však v závěru odmítl Martin Dufek, který uzavřel skóre zápasu na 4:2.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Holešov i přes porážku zůstává v čele, hned za ním je však Rožnov pod Radhoštěm spolu s Boršicemi. Opačný pól tabulky obývá Štítná nad Vláří, která podlehla Provodovu 3:4. Ač skóre vypadá docela vyrovnaně, opak byl pravdou. Domácí Provodov vyhrál první poločas 3:0 a Štítná se až v samotném závěru marně pokoušela o vyrovnání.

Výsledky 10. kola (11. hraného): Baťov 1930 - Morkovice 2:4 (0:1), Slušovice - Chropyně 1:2 np (1:1), Vigantice - Rožnov p.R. 1:0 (0:0), Provodov - Štítná n.Vláří 4:3 (3:0), Napajedla - Luhačovice 0:2 (0:1), Bystřice p.H. - Fryšták 1:3 (0:1), Boršice - Holešov 4:2 (2:0).