• 0
"Konečně," oddechl si trenér rezervy třetiligové Čáslavi. Teprve v šestém kole přeboru Středočeského kraje totiž dokázali fotbalisté Čáslavi B poprvé zvítězit. Vyhráli na hřišti Klecan 2:1, přičemž rozhodující branku dali až těsně před koncem. Podívejte se na sestřihy i z dalších zápasů.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

"V prvním poločase jsme byli jasně lepší, ale opět přišla naše bolest - neproměňování šancí," byl kritický v hodnocení zápasu trenér rezervy Čáslavi Miroslav Paták pro klubový web.

První půle zápasu Čáslavi B v Klecanech skončila nerozhodně 1:1. První šli do vedení hosté, už v 7. minutě dostal dlouhý pas za obranu krajní záložník Mlynka. Chvíli trvalo, než si míč zpracoval, mezitím ho obestoupili dva klecanští hráči, přesto se Mlynkovi podařilo vyslat utěšenou střelu, která skončila v síti.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Srovnáno bylo těsně před přestávkou, po zmatcích v obraně Čáslavi B se trefil Hebnar.

První tříbodový zisk pro rezervu Čáslavi v této sezoně zajistil střídající útočník Král těsně před koncem utkání. "Vajgl krásně našel Michala Krále, který utekl a přeloboval brankáře," radoval se kouč Paták pro klubový web.

Velmi dobře si i nadále počíná nováček z Dobříše. Po třech výhrách za sebou jednou remizoval a nyní si připsal už celkově páté vítězství. Tentokrát Dobříš porazila Nymburk 3:1. "I když byli (dobříšští fotbalisté) po většinu utkání aktivnější, o vítězství rozhodli tentokrát až v poslední čtvrthodině," informuje dobříšský klubový web. Dvakrát se trefil Maryška a jednou Karas.

Výsledky 6. kola: Benátky n. J. - Nové Strašecí 7:3, Beroun - T. Rakovník 0:2, Dobříš - Nymburk 3:1, Čelákovice - Libiš 0:1, Vraný - Sp. Příbram 3:0, Klecany - Čáslav B 1:2, Sedlčany - Jíloviště 1:4, Semice - Ovčáry 1:5.