Za rezervu Sparty znovu nastoupil Ondřej Čelůstka

Za rezervu Sparty znovu nastoupil Ondřej Čelůstka | foto: Luděk Ovesný, MAFRA

Varnsdorf podlehl rezervě Sparty a nedotáhl se na třetí Vyškov

• 0
Fotbalisté Varnsdorfu prohráli v dohrávce 26. kola druhé ligy na hřišti sparťanského B-týmu 0:2. Severočeši z posledních tří zápasů vytěžili jen bod a dnes nevyužili možnost dotáhnout se v případě triumfu na třetí Vyškov, jemuž patří druhá barážová příčka.

Pražané opět nastoupili se stoperem Čelůstkou. Vítězný gól vstřelil před koncem prvního poločasu Schánělec, pojistku přidal po změně stran senegalský záložník Cissé, který byl potom v 77. minutě po druhé žluté kartě vyloučen. Rezerva Sparty vyhrála čtvrtý zápas za sebou a na dnešního soupeře ztrácí ze sedmé pozice už jen dva body.

AC Sparta Praha B - FK Varnsdorf 2:0 (1:0)

Branky: 41. Schánělec, 70. Cissé. Rozhodčí: Kotala – Mikeska, Bureš. ŽK:44. Cissé, 45+1. Kamenović - 33. Švanda, 80. Kouřil, 84. Penc. ČK:77. Cissé. Diváci: 512.

AC Sparta Praha B Nalezinek – Kukučka, Čelůstka (78. Hušek), Kamenović – Hodouš (76. Váňa), Kaštánek, Cissé, D. Horák (C) – Mokrovics (76. Ambler), Goljan (87. Ševínský) – Schánělec (87. Rus).

FK Varnsdorf Sirotník – Ludvíček, Zbrožek (C), Kouřil, Švanda (76. Kurka) – Samko, Ondráček (76. Penc) – Schön, Osmančík, Dufek (60. Rudnytskyy) – Tanko.