• 0
V přeboru Jihomoravského kraje je letos spodní část tabulky velmi vyrovnaná. Desáté Novosedly a poslední Dubňany dělí od sebe pouze pět bodů, o záchranu tak v podstatě bude hrát sedm mužstev. A to i kvůli tomu, že v uplynulém 19. kole soutěže své zápasy vyhrály poslední tři celky žebříčku. Na sestřih zápasů se podívejte na videu.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Největším překvapením 19. kola je rozhodně vítězství posledních Dubňan na hřišti šestého Ráječka.

Utkání rozhodla jediná branka z 28. minuty, kdy z hranice vápna Sviták propálil vše, co mu stálo v cestě.

Dubňanům také pomohlo, že závěr duelu odehrály v početní výhodě, protože v 75. minutě uviděl červenou kartu domácí Sehnal. Pro Dubňany to byla první výhra na jaře a celkově čtvrtá v probíhajícím ročníku. Stále však zůstávají v tabulce poslední.

A to i kvůli tomu, že své zápasy vyhráli také fotbalisté Kuřimi a Jevišovic. Předposlední Kuřim zvítězila na hřišti dvanáctých Vojkovic 2:0, Jevišovice naopak doma zdolaly Novosedly 1:0.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Boj o záchranu v přeboru Jihomoravského kraje bude tedy letos velmi napínavý, a to možná až do posledního kola.

Výsledky 19. kola: Bzenec – IE Znojmo 1:0 (1:0), Ivančice – Bosnohy 3:1 (1:1), Sarta Brno – Bohunice 1:1 (0:0), Vojkovice – Kuřim 0:2 (0:0), Moravská Slavia – Moravský Krumlov 0:0, Jevišovice – Novosedly 1:0 (1:0), Ráječko – Dubňany 0:1 (0:1), Bystr – Rousínov 2:1 (0:0).