Diskuze

Plzeňskou proměnu nový trenér nezvládl

Plzeňští fotbalisté se ve druhé lize nezvedli ani s novým trenérem. Ivan Kovács, který před pár dny vystřídal Miroslava Koubka, prohrál s týmem v Neratovicích 1:2, a Plzeň tak dál zůstává daleko za postupovými místy. "Kdo neviděl, neuvěří," říkal si při odchodu ze stadionu plzeňský ředitel Jaromír Šeterle. Plzeň, ještě vloni prvoligový tým, začala impozantně. Snadno si připravovala gólové šance a celý poločas držela soupeře v šachu. Až na poslední minutu, kdy domácí kapitán Janeček rozehrál trestný kop.

Roman

29. 10. 2001 11:40
Proměňovat šance, hrajeme Ligu mistrů - říká mistr Šetrle.
Šetrleho klasika - kdo něvěří neuvěří. A předpokládám, že za zády mu postával "manažer" Vandas a horečnatě přikyvoval. Pánové, čekám až se bude hrát o sestup ve II. lize a Vy stále budete tvrdit - hrajeme perfektně, všechny mužstva přehráváme, jen ty góly ... Kovácse si pamatuji coby učitele v Plzni. Vyučoval dílny. A i na to byl tragický. Doporučení pro Šetrleho a "manažera" Vandase: pozorně sledujte dění okolo vedení Slávie. Předpokládám, že Váš osud bude podobný osudu Lešky a spol.