• 0
Na fotbalisty Holic se v přeboru Pardubického kraje lepí smůla. V minulém utkání inkasovali v prvních vteřinách zápasu smolný vlastní gól, teď ztratili nadějně rozehraný duel s Chocní. Ještě deset minut před koncem vedli 3:1 a nakonec byl v 85. minutě stav zápasu 3:4. Na přiloženém videu můžete zhlédnout sestřihy i dalších zápasů 10. kola.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

"Labilní Holice se zase porazily samy." A "neskutečně ztracený zápas." Tak hodnotí duel domácích Holic s Chocní klubový web.

Třináctým Holicím se opravdu nedaří, z deseti odehraných utkání vytěžily jen osm bodů (o minulém zápase, v němž si vstřelily vlastní gól v první minutě, čtěte více ZDE).

Přitom proti Chocni vedly 2:0 i 3:1. Nic ale nestačilo. První gól vstřelili fotbalisté Holic už ve 12. minutě po rohovém kopu, když se trefil Kopřiva. Ještě do konce první půle měli domácí dvoubrankový náskok, v závěru se prosadil Jiráský, jenž dorážel míč do sítě po standardní situaci.

Na začátku druhého poločasu sice hosté snížili zásluhou Šabaty, který přesně pálil ze strany, ačkoliv ho tísnili tři domácí hráči.

Holice ale v 71. minutě opět vedly o dvě branky. Útočník Jirásky vstřelil špičkou kopačky svůj druhý gól v zápase. Na jeho oblouček hostující brankář nedosáhl.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Pak přišly čtyři minuty, které rozhodly o tom, že Choceň vyhraje už posedmé v této sezoně. "Touha hostů po zisku tří bodů byla bohužel větší než naše," zhodnotil důvody zkratu referát z duelu na klubovém webu Holic.

V 81. minutě snižoval na 2:3 Hrubý, o minutu později byl stav utkání nerozhodný zásluhou Chlebouna a v 85. minutě hosté dokonali obrat, když Souček proměnil pokutový kop.

Pardubickému přeboru vede i nadále Česká Třebová, která porazila čtvrté Pardubičky 2:1. Stejně bodů jako vedoucí mužstvo má i druhá Polička, ale ta má o zápas více.

Výsledky 10. kola: Polička - Svitavy B 2:0, Moravany - Lanškroun 3:0, Č. Třebová - Pardubičky 2:1, H. Městec - Dolní Újezd 5:1, Litomyšl - Hlinsko 1:1, Chrudim B - Letohrad B 3:0, Holice - Choceň 3:4, Třemošnice - Žamberk 4:1.