Teplický obránce Tomáš Vondrášek se spolu s Matějem Hybšem raduje ze...

Teplický obránce Tomáš Vondrášek se spolu s Matějem Hybšem raduje ze vstřeleného gólu. | foto: Ondřej Bičiště, MF DNES

Tepličtí si v poháru snadno poradili v Příbrami, dál jde i Karviná

• 1
Tepličtí fotbalisté uspěli ve 3. kole domácího poháru MOL Cupu na hřišti druholigové Příbrami. O výhru 3:0 se brankami postarali Tomáš Kučera, Lukáš Mareček a Jakub Křišťan.

Teplický tým poslal do vedení v 10. minutě Kučera. Náskok hostů mezi 47. a 53. minutou zvýraznili Mareček s Křišťanem. Severočeši zabrali po dvou ligových porážkách za sebou. Příbram prohrála poprvé od srpna a po 12 soutěžních utkáních.

Dalších 11 zápasů 3. kola je na programu ve středu. Lídr nejvyšší soutěže Plzeň zavítá do Hlučína, Sparta se představí v Domažlicích a Slavia nastoupí v pražském derby na Dukle. Obhájce pohárové trofeje Slovácko přivítá Varnsdorf.

3. kolo MOL Cupu

TJ Spartak Soběslav - MFK Karviná 0:2 (0:0)

Branky: 56. Durosinmi, 90. Durosinmi. Rozhodčí: Vokoun – Leška, Šafránková. ŽK:45+1. Kubert, 80. Boháč, 85. Kutner - 13. Soukeník, 77. Durosinmi, 80. Málek. ČK:90+3. Šabart (zdravotník). Diváci: 547.

TJ Spartak Soběslav Červenec – J. Boháč /K/, Bouchal, Hájek (59. Vrána), Hromada, Kubart, Kutner, Mazouch (59. Pavlík), Vaněk, Větrovský (66. Maršík), Zeman (70. Bříza)

MFK Karviná Ciupa /K/ – S. Boháč (70. Motyčka), Cienciala, A. Krčík, D. Krčík, Memić, Rezek (46. Durosinmi), Rolinek, Soukeník (46. Málek), Teplan, Zych (46. Kokovas)

FK Viagem Příbram - FK Teplice 0:3 (0:1)

Branky: 10. Kučera, 47. Mareček, 52. Křišťan. Rozhodčí: Michael Kvítek. Asistenti: Jiří Kříž, Alexandr Černoevič.

FK Viagem Příbram Smrkovský – Čejka (53. Surmaj, 81. Hájek), Fišl, Sakala, Musil (53. Čermák), Petrák (74. Anih), Osmančík, Wágner (C), Dudl, Jeřábek, Zeronik (74. Švestka).

FK Teplice Grigar (C) – Hybš (51. Shejbal), Vondrášek, Knapík – Kodad, Křišťan (73. Čičovský), Hyčka, Mareček, Kučera (65. Jukl) – Žák (74. Procházka), Gning (65. Vachoušek).