• 0
Lepším způsobem snad přebor Karlovarského kraje nemohl začít. Celkový brankový účet soutěže načal parádním gólem z poloviny hřiště hráč FC Cheb Petr Sedlák, který nasměroval svůj tým k bezproblémové výhře 4:1 nad Citicemi. Na krásný fotbalový kousek se podívejte ve videu.

Předehrávané třinácté kolo pokračovalo v brankových hodech i v dalších utkáních, zůstaňme však u Chebu.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Druhý místní klub Hvězda, navazující na prvoligovou tradici RH, posléze Unionu Cheb, bude chtít úvodní zápas soutěže hodně rychle vymazat z paměti. Na domácím trávníku totiž utrpěl hrozivý debakl 1:8 s Březovou.

Rozdílem sedmi branek dopadl i mač mezi Mariánskými Lázněmi a Loko Karlovými Vary. Domácí celek vyprovodil hosty na poslední místo tabulky „sedmičkou“ za sedmdesát minut.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Šestkrát lovil brankář míč ze sítě v Kynšperku, oba týmy se o góly podělily rovným dílem, ačkoli domácí ještě v 75. minutě prohrávali 0:3. Pak ale k vyrovnání zavelel pěkným přímým kopem Miroslav Bobčík, nicméně Kynšperk nakonec stejně prohrál na pokutové kopy.

Výsledky 13. kola (1. hraného): FC Cheb - Citice 4:1 (3:0), Hvězda Cheb - Březová 1:8 (0:3), Mar. Lázně - Loko K. Vary 7:0 (4:0), Kynšperk - Nejdek 3:4 np (3:3), Chodov - N. Sedlo 1:2 (1:1), Ostrov - Toužim 2:0 (2:0), Král. Poříčí - Lomnice 2:3 np (2:2).