• 0
Fotbalisté Cidliny Nový Bydžov jsou v přeboru Královéhradeckého kraje znovu první. V 18. kole poprvé na jaře vyhráli - Jičín doma zdolali 3:1. Poslední gól zápasu dal domácí Michal Blažej skoro z poloviny hřiště.

Nachytal tak brankáře soupeře Michala Puše, který byl daleko z brány. V té chvíli vstřelil domácí Blažej gól na 3:1 a Cidlina po dvou porážkách 0:3 poprvé na jaře vyhrála.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Do vedení ji v prvním jarním domácím utkání poslal po sedmi minutách Pavel Pokorný, jenže Jiří Macháček z Jičína ještě před pauzou srovnal. Rozdílový gól padl necelých dvacet minut před koncem - pěknou individuální akci zakončil Jakub Trejbal.

Cidlina vede tabulku o bod před Libčany a Červeným Kostelcem. Jejich vzájemný duel v rámci 18. kola došel až do penaltového rozstřelu, v němž se radovali hosté z Libčan.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Výsledky 18. kola: Chlumec n. C. - Rychnov n. K. 2:1 (0:0), Nové Město - L. Bělohrad 2:0 (1:0), Slavia HK - Broumov 2:1 (0:1), RMSK Cidlina - Jičín 3:1 (1:1), Č. Kostelec - Libčany 0:1 np (0:0), Hořice - Vysoká 1:3 (0:2), Kostelec n/O. - Jaroměř 2:0 (1:0), Provodov - Dobruška 2:1 (1:1).