ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto: MAFRA

Varnsdorf v předehrávce druhé fotbalové ligy remizoval s Líšní

• 0
Fotbalisté Varnsdorfu v předehrávce 20. kola druhé ligy remizovali doma 1:1 s Líšní. Severočeši ve čtvrtém jarním utkání potřetí bodovali a jsou třináctí. Líšeň je v neúplné tabulce čtvrtá.

Hosty poslal do vedení v 33. minutě Marek Polášek, v 47. minutě ale vyrovnal po rohovém kopu Matyáš Vojta. Dvacetiletý útočník, jenž hostuje ve Varnsdorfu z Mladé Boleslavi, dal ve třetím soutěžním zápase v novém působišti premiérovou branku.

FK Varnsdorf - SK Líšeň 2019 1:1 (0:1)

Branky: 47. Vojta - 33. Polášek. Rozhodčí: Vokoun – Vodrážka, Hádek. ŽK:53. Kříž, 76. Kosař, 90. Rudnytskyy - 57. Čermák, 71. Raab. Diváci: 352.

FK Varnsdorf Vaňák – Zálešák, Kubista (C), Kouřil, Ambler (82. Vlk) – Kříž (59. Samko), Polyák – Gembický (68. Hodek), Kosař (81. Podzimek), Stránský – Vojta (82. Rudnytskyy).

SK Líšeň 2019 Šulla – Sokol, Joković, M. Jeřábek (C), Dziuba – Aldin (90+3. Džupenjuk), Mionić, Gerža (77. Hapal), Tauš (70. Raab), Čermák – Polášek.