Radost varnsdorfských fotbalistů

Radost varnsdorfských fotbalistů | foto: Petr Bílek, MF DNES

Úvod jarní části sparťanské rezervě nevyšel. Prohrála s Varnsdorfem

• 3
Fotbalisté Varnsdorfu zvítězili v dohrávce 17. kola druhé fotbalové ligy 3:0 na hřišti Sparty B. Severočeši se díky vítězství v úvodním jarním utkání posunuli o skóre před dnešního soupeře na čtvrté místo.

Sparťanská rezerva vyhrála poslední tři domácí duely, proti Varnsdorfu ale prohrávala už od 24. minuty, kdy se prosadil Rudnytskyy. V 63. minutě přidal druhý gól Dordič a vzápětí byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Piško. Hosté si v přesilovce vítězství pohlídali, v závěru navíc přidal pojistku Velich.

AC Sparta Praha B - FK Varnsdorf 0:3 (0:1)

Branky: 24. Rudnytskyy, 63. Dordić, 88. Velich. Rozhodčí: Batík – Dohnálek, Pochylý. ŽK:54. Piško - 32. Rudnytskyy, 58. Lauko, 90+1. Kocourek. ČK:67. Piško.

AC Sparta Praha B Kotek – Borkovec (64. L. Vácha), Piško, Vydra, Dudl – Šilhart (46. Dao), Pudhorocký, Jonáš, Polidar – Kozák, Turyna (78. Žížala).

FK Varnsdorf A. Richter – Heppner, Lauko (71. Kocourek), Bláha, Žák (90. Zbrožek) – Bína, Schön (81. Radosta), M. Kubista, Kouřil – Dordić (90. Ondráček), Rudnytskyy (72. Velich).