ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto: ČTK

Dukla vyhrála v dohrávce druhé ligy v Hradci a má první body

• 3
Fotbalisté Dukly zvítězili v dohrávce 2. kola druhé ligy v souboji aspirantů na čelní příčky v Hradci Králové 2:0. Pražané po jarním sestupu z nejvyšší soutěže získali po úvodní porážce s Třincem první body v sezoně, naopak „Votroci“ po bezbrankové remíze v Sokolově ani podruhé v ročníku neskórovali.

V Hradci se šance přelévaly na obou stranách a postupem času v druhé půli získávali navrch domácí. Jenže gól nedali ani v nejvyloženějších pozicích, jednou jim radost pokazilo břevno. V 84. minutě pak otevřel skóre po brejku střelou z hranice vápna hostující Tetour a pojistku přidal v závěru Holík.

FC Hradec Králové - FK Dukla Praha 0:2 (0:0)

Branky: 85. Daniel Tetour, 90. Lu. Holík. Rozhodčí: Cieslar – Melichar, Klupák. ŽK:33. Jukl, 50. Zbrožek, 88. Kvída, 90+2. M. Černý - 90+3. D. Souček. Diváci: 1193.

FC Hradec Králové Vízek – Kopečný, Zbrožek, Kvída, Urma (C) – Jukl, Soukeník (68. M. Černý) – Vlkanova, Ch. Frýdek, D. Procházka (60. Doležal) – Prekop (76. Šípek).

FK Dukla Praha M. Hruška – Kozma, Piroch, Chlumecký – Douděra (64. D. Souček), Daniel Tetour (C), P. González (81. Krunert), Doumbia, Preisler – Hadaščok (76. Ayong), Lu. Holík.