• 0
Fotbalisté Nymburku vedou tabulku divize B o čtyři body. V 18. kole porazili Neratovice na jejich hřišti 2:0, dvěma brankami rozhodl Tomáš Jeník. Podívejte se na video.

Neratovice držely s favoritem nadějný výsledek necelých sedmdesát minut, pak ale v rychlém časovém sledu dvakrát kapitulovaly.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

V 69. minutě si dobře naběhl Jeník, využil zaváhání domácího obránce a otevřel skóre. Stejný hráč se trefil i v 77. minutě, když se za vápnem opřel do odraženého míče a přízemní ranou uzavřel na konečných 2:0.

Nymburk vede o čtyři body před druhým Kladnem, na opačné straně tabulky se nachází Libiš, která ještě nevyhrála.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Výsledky 18. kola: Libiš - Hostouň 0:1 (0:0), Mostecký FK - Kladno 3:6 (0:2), Štětí - Český Brod 0:2 (0:2), Chomutov - Úvaly 1:2 (0:0), Neratovice - Nymburk 0:2 (0:0), Tatran Rakovník - Nový Bor 0:2 (0:1), Velvary - Meteor 1:2 (0:0), Souš - Brozany 1:2 np (1:1).