Diskuze

Druholigové dohrávky: Jihlava zdolala Znojmo, tři body mají i Vítkovice

Znojemští fotbalisté hráli na hřišti Jihlavy slušný zápas, ale v závěru cenný bod neuhájili. Domácí favorit o výhře 2:1 rozhodl z penalty tři minuty před koncem, když hosté hráli v oslabení bez vyloučeného Čukoviče. V další druholigové dohrávce 17. kola Vítkovice porazily Táborsko 1:0.
JG

Vracím se k článku Jihlava zdolala Znojmo ale můj názor co jsem vyděl spíše to byl hlavní rozhočí který zdolal Znojmo .Vyloučení hráče že šlo o záměrznojma za zdržování když vzal míč v autu a sním se vracel ke své brance udělal asi sedm kroků a pak ho vhodil přes hlavu na místo kde míč opustil hřiště ale jihlavští hráči neměli zájem sním hrát když ho klidně mohli chytnout a využít moment překvapení k útoku.A kde pan rozhodčí viděl penalku ??? Dva hráči znojma v trestném ůzemí jasně si uvědomovali že pronikajícího hráče jihlavy nesmí faulovat .Hráč jihlavy viděl že zde cesta kbrance nevede udělal kličku do prava ale nezapoměl uděla robinzonádu jako Viktor.Pan rozhočí který stál asi4 metry od toho místo aby hráči jihlavy dal za simulování žlutou kartu tak nechal tu akci dohrát Míč od hráče který simuloval sedostal k nohám znojemského hráče ktery ho chtěkl odkopnout byl skopnut ze zadu hráčem jihlavy který šel skluzem ze zadu a to byl další zákrok na žlutou. Dva zákroky které vlastně rozhodli zápas které sudí nepotrestal . mě jasně ukazuje že vnašem fodbale jsou soutěže nerekulérní a určitě se tam zase podplácí tak jako dřív.Znojemský hráč jde do hlavičky po výkopu brankáře jihlavy ale útočník na kterého letí míč.Znojemský hráč vyskakuje na hlavičku ale hráč jihlavy nejnejde do souboje ale klidně su ohýbá tak zvaná koza ale vědom si toho že by se mohlo jednat o jeho faul tak po pádu znojemského hráče na soupeře se chytá za hlavu ale bylo vidět že znojemský hráč měl ruce ještě výš než hlava jihlavského utočníka. To sudí asi nezná pravidla.To že rozhodči po poločase jasně nasadil jiný metr že domácí neměli po přestavce žádný faul proti 1poločase 16 faulu hosté 13 tomu se dá říc iže šlo o záměr vyprovokovat soupeře

1 2
možnosti
JK

J75o48s23e65f 49K36e51m14r

4. 3. 2019 23:29

Prosím tě než tu začneš plácat ty svoje výmysly, tak se koukni na onlajny na penaltovej zákrok, je tam pěkně zabranej, že je přesně vidět ten faul. A to zdržování s míčem byla deb.lita toho hráče, když se žlutou takhle okatě odnese míč, aby soupeř nemohl rozehrát, nadej jemu

2 1
možnosti
JB

17.kolo a Varnsdorf na popredi ma skore 15:9 :D to je jeste vetsi humus nez ma Betonhemians Praha