• 0
Titul je pro ně v nedohlednu, přesto se Živanice snaží skončit v divizi C na co nejlepším místě. Tým, za který nastupuje také útočník Marek Kulič, zvítězil ve 26. kole nad Českou Třebovou 2:1 po dvou přesných trefách Gorola. Na jeho branky se podívejte na videu.

Další videa

Pusťte si sestřihy z dalších soutěží

Tentokrát se bývalý ligový útočník Marek Kulič v dresu Živanic gólově neprosadil, mrzet ho to však nemuselo.

O výhru třetího celku tabulky nad zachraňující se Českou Třebovou se totiž dvěma brankami zasloužil záložník Radek Gorol. Jednatřicetiletý fotbalista navíc trefil oba horní rohy branky!

Nejprve skóroval ve 41. minutě, kdy levačkou přesně vymetl levou šibenici brány hostů. A jen o minutu později napřáhl z podobného místa podruhé a tentokrát míč zamířil do pravého horního rohu brány České Třebové.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Hosté sice v úvodu druhého poločasu snížili, to však bylo z jejich strany vše. Živanice tak po zisku třech bodů stále drží třetí příčku před Kutnou Horou, naopak na druhé Benátky, které deklasovaly poslední Týniště nad Orlicí, ztrácejí pět bodů.

Výsledky 26. kola: Dobrovice - Pardubice B 1:0 np (0:0), Jablonec nad Jizerou - Vysoké Mýto 3:1 (1:1), Živanice - Česká Třebová 2:1 (2:0), Dvůr Králové - Náchod 4:1 (3:0), Kutná Hora - Letohrad 1:0 (0:0), Trutnov - Ústí nad Orlicí 0:2 (0:2), Pěnčín-Turnov - Český Brod 0:1 (0:0), Benátky - Týniště nad Orlicí 7:1 (4:0).