• 0
Po první třicetiminutovce bylo rozhodnuto. Když fotbalisté Dvora Králové v závěrečném podzimním kole divize C vstřelili ve 3. a 23. minutě branku, hostující Ústí nad Orlicí ještě o tři minuty později snížilo. Ale nevyrovnalo. Oba týmy si tak prohodily pořadí - Dvůr Králové je před zimní pauzou pátý a Ústí nad Orlicí sedmé. Zajímají-li vás i další duely, naleznete je na přiloženém videu.

Začínala třetí minuta utkání a domácí fanoušci už poprvé slavili...

Jeden z královedvorských hráčů se s míčem dostal na pravou stranu hřiště a pár metrů před postranní čárou se rozhodl vyslat přihrávku do pokutového území.

Nezvolil centr, ale přízemní přihrávku. Do šestnáctky se sice sbíhali tři hostující protihráči, přesto se balón dostal až k Černíkovi, jenž v pádu poslal míč do sítě a Dvůr Králové vedl 1:0.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Za dvacet minut už byl rozdíl mezi oběma mužstvy dvougólový. Domácí zahrávali rohový kop - balón, který se snášel před branku, ideálně hlavou trkl Černík, a stal se tak v zápase hned dvojnásobným střelcem.

Ve 26. minutě se prosadilo i Ústí nad Orlicí. Hostující Kukla se vysunul pro dlouhou přihrávku za obranu a tento záměr mu vyšel. Převzal míč na hranici velkého vápna, udělal několik rychlých kroků a pak už střílel vedle gólmana ke vzdálenější tyči.

Další branku diváci neviděli, a tak si Dvůr Králové připsal sedmé vítězství v sezoně, zatímco hosté posedmé prohráli.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

V čele tabulky divize C zůstane i přes zimní pauzu Nová Paka. Ta ve víkendovém utkání zdolala Letohrad 4:1 a na druhé Dobrovice, které remizovaly s předposledním Vysokým Mýtem 1:1, má pětibodový náskok.

Na šestnáctém místě zůstává Rapid Liberec, jenž odešel poražený podvanácté. Na domácím hřišti musel přetrpět debakl od Svitav 1:6.

Výsledky 15. kola: Pardubice B - Kutná Hora 1:1, Železný Brod - Jablonec nad Jizerou 2:3, Živanice - Turnov 0:1, Rapid Liberec - Svitavy 1:6, Dobrovice - Vysoké Mýto 1:1, Dvůr Králové - Ústí n. O. 2:1, Nová Paka - Letohrad 4:1, Trutnov - Náchod 2:3.