• 0
Jakub Bezděk z Libiše dostal v utkání 26. kola divize B s Litoměřicemi míč několik metrů před velkým vápnem. Trochu si balón předkopl, aby se do něj následně opřel vší silou. Na jeho levačku si hostující brankář sáhl, nicméně nezabránil gólu, po němž slavili domácí fotbalisté skvělý obrat z 0:2 na konečných 3:2. Podívejte se na video.

V utkání Libiše s Litoměřicemi to přitom byli hosté, kdo měl důvod k radosti jako první. Už po deseti minutách vedli fotbalisté Litoměřic 2:0, rychlé akce zakončovali Matěj Marič a Vít Pavlíček.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Po půlhodině hry parádní technickou střelou pod břevno snížil domácí Tomáš Chlapec.

Ve druhém poločase dlouho drželi vedení hráči Litoměřic. V 68. minutě se ovšem po faulu poroučel pod sprchy obránce hostů František Svoboda. Domácí využili početní výhodu o několik okamžiků později, chytře přelobovaného litoměřického gólmana Petra Pechatého už Ivan Baratynskyy z Libiše hlavou snadno překonal.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Na konci zápasu přišel rozhodující moment. Jakub Bezděk se před vápnem příliš nerozmýšlel a parádním projektilem, na který si ještě Pechatý stačil sáhnout, rozhodl o výhře Libiše poměrem 3:2.

K utkání se pro sokollibis.blgz.cz vyjádřil trenér domácích Jiří Kabyl: „Smekám před výkonem mužstva, jemuž patří můj obdiv. Takhle si představuji profesionální výkon. Nemusí se vše podařit, ale musí tam být vůle a ochota obětovat se pro tým. To vše se v naší hře objevilo, klukům děkuji. Hráči skončili zápas unavení, vyčerpaní a odměnou za to jim jsou tři body.“

Výsledky 26. kola: Libiš - Litoměřice 3:2 (1:2), Kladno - Nymburk 3:0 (1:0), Chomutov - Český Brod 0:1 np (0:0), Litvínov - Louny 3:2 np (2:2), Tatran Rakovník - Meteor 1:0 np (0:0), Vilémov - Úvaly 0:4 (0:2), Neratovice - Lovosice 1:3 (0:1), Hor. Měcholupy - Souš 1:0 (0:0).