MOL Cup 2019/2020

Finále
Semifinále
čtvrtfinále (4. března 2020)
Viktoria Plzeň Mladá Boleslav -:-
1. FC Slovácko Slovan Liberec -:-
Sigma Olomouc FK Jablonec -:-
Sparta Praha Baník Ostrava -:-
OSMIFINÁLE (30. října)
Chlumec nad Cidlinou Viktoria Plzeň 3:4 po prodl.
Dynamo České Budějovice Sparta Praha 0:4
Mladá Boleslav Fastav Zlín 3:1
Sigma Olomouc Dukla Praha 4:0
SFC Opava FK Jablonec 0:2 po prodl.
Slovan Liberec  FK Teplice 2:0
Baník Ostrava Slavia Praha 2:0 po prodl.
1. FC Slovácko Viktoria Žižkov 3:1 po prodl.
3. kolo (25. září)
Slavia Praha Vyšehrad 8:0
Hlučín Plzeň 1:3
Jihlava Sparta Praha 1:2
Jablonec Zbrojovka Brno 3:2
Domažlice Dukla Praha 1:3
Varnsdorf Zlín 1:2
Slovan Liberec Prostějov 3:1
Baník Ostrava Hradec Králové 2:0
Sokolov Opava 0:1
Teplice Třinec 2:1
Olomouc Líšeň 4:2
Mladá Boleslav Chrudim 4:2
Karviná Viktoria Žižkov 0:2
Chlumec nad Cidlinou Bohemians Praha 1905 2:1
Benešov Slovácko 1:3
Vltavín České Budějovice 1:4
2. kolo (28. srpna)
Táborsko Varnsdorf 4:4, 3:5 pen.
Motorlet Vyšehrad 0:5
Přepeře Chrudim 0:1
Mariánské Lázně Liberec 2:5
Velvary Žižkov 0:1
Chlumec n/C Příbram 2:1
Loko Vltavín Vlašim 2:1
Štěchovice Sokolov 1:4
Ústí nad Orlicí České Budějovice 0:2
Hostouň Jihlava 1:6
Admira Praha Hradec Králové 1:2
Benešov Pardubice 2:1
Písek Teplice 1:3
Zápy Bohemians 1905 2:3
Domažlice Ústí nad Labem 2:2, 4:3 pen.
Králův Dvůr Dukla Praha 0:2
Lanžhot Baník Ostrava 1:3
Petřkovice Zbrojovka Brno 3:4 po prodl.
Frýdek-Místek Karviná 1:3
Hlučín Vítkovice 4:2
Rosice Olomouc 1:5
Vrchovina Slovácko 0:5
Uničov Zlín 1:4
Dolní Benešov Prostějov 2:3
Olešnice u Bouzova Opava 0:6
Ždírec nad Doubravou Líšeň 0:4
Valašské Meziříčí Třinec 0:5
1. kolo
Dobříš Písek 0:2
Ostrá Vlašim 1:3
Slaný Vyšehrad 0:4
Libčany Chlumec n/C 0:3
Kolín Ústí n/O 0:1
Humpolec Jihlava 0:9
Komárov Loko Vltavín Praha 0:1
Kroměříž Vítkovice 2:2, 3:4 pen
Lanžhot Znojmo 1:1, 3:1 pen.
Letohrad Hradec Králové 0:3
Motorlet Praha Chomutov 4:0
Český Brod Velvary 1:3
Dětmarovice Třinec 1:7
Zbuzany Domažlice 1:3
Frenštát p/R Hlučín 1:2
Aritma Praha Admira Praha 0:1
Souš Sokolov 0:3
Olešnice u Bouzova Otrokovice 2:1
Strání Prostějov 1:3
Ždírec n/D Stará Říše 3:1 po prodl.
Sedlčany Táborsko 0:4
Srbice Králův Dvůr 1:2
Hlubina Dolní Benešov 1:2
Valašské Meziříčí Slavičín 4:2 po prodl.
Velké Hamry Varnsdorf 0:4
Všechovice Petřkovice 0:4
Přepeře Dvůr Králové n/L 6:2
Rosice Velké Meziříčí 4:2
Skaštice Líšeň 3:5
Beroun Dukla Praha 0:7
Nový Jičín Frýdek-Místek 2:3
Soběslav Benešov 0:2
Libiš Zápy 0:2
Hostouň Karlovy Vary 2:1
HFK Olomouc Zbrojovka Brno 0:3
Rýmařov Uničov 2:3
Březová Mariánské Lázně 0:3
Brandýs n/L Ústí n/L 0:10
Meteor Praha Chrudim 1:3
SK Kladno Štěchovice 1:2
Náchod Viktoria Žižkov 0:5
Vysoké Mýto Pardubice 0:2
Tasovice Vrchovina 0:1
Předkolo
Trutnov Přepeře 1:3
Přední Kopanina Ostrá 0:3
Nová Včelnice Sedlčany 0:10
Nové Sedlo Souš 0:5
Srbice Brozany 2:2, 3:2 pen.
Skalice Libiš 0:2
Libčany Nymburk 3:2
Moravská Třebová Vysoké Mýto 0:5
Slaný Přeštice 3:2
Rokycany Aritma Praha 1:2
Hvězda Cheb Zbuzany 3:5
Štětí Velké Hamry 3:4 po prodl.
Česká Lípa Motorlet Praha 2:2, 2:3 pen.
Letohrad Čáslav 1:0
Hlinsko Kolín 0:1
Březová Doubravka 3:2
Náchod Horky n/J 3:0
Beroun Tatran Rakovník 3:0
Poříčany Český Brod 2:4
Mariánské Lázně SK Rakovník 2:0
Admira Praha Živanice 2:1
Komárov Hořovicko 1:0
Petřín Plzeň Hostouň 1:2
Chomutov Neratovice-Byškovice 1:0
Kutná Hora Meteor Praha 0:1
Louny Brandýs n/L 0:2
Kladno Ostrov 2:0
Dvůr Králové n/L Benátky n/J 3:1
Dobříš Klatovy 5:2
Soběslav Jindřichův Hradec 3:0
Nevšová Slavičín 0:9
Dětmarovice Bohumín 2:1 po prodl.
Všechovice Hranice 3:2
Velká Bíteš Velké Meziříčí 1:3
Polná Stará Říše 1:3
Lanžhot Hodonín 3:1
Ždírec n/D Havlíčkův Brod 1:0
Brumov Strání 0:4
Šumperk Kroměříž 1:6
Přerov Otrkovice 0:5
Frenštát p/R Kozlovice 3:0
Bruntál Rýmařov 2:3
Bzenec Rosice 0:2
Havířov Hlučín 1:2
HFK Olomouc Vyškov 2:0
Hlubina Heřmanice 3:1
Frýdlant n/O Dolní Benešov 0:2
Želetava Tasovice 2:4
Bouzová Nové Sady 1:0
Skaštice Blansko 2:2, 3:2 pen.
Źďár n/S Humpolec 1:2
Start Brno Vrchovina 1:5
Polanka Nový Jičín 1:3
Vsetín Valašské Meziříčí 3:5

Historie Českého poháru

Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu

2019: Ostrava - Slavia 0:2
2018: Slavia - Jablonec 1:3
2017: Zlín - Opava 1:0
2016: Boleslav - Jablonec 2:0
2015: Liberec - Jablonec 1:1, penalty 3:1
2014: Sparta - Plzeň 1:1, penalty 8:7
2013: Jablonec - Mladá Boleslav 2:2, penalty 5:4
2012: Olomouc - Sparta 1:0
2011: Mladá Boleslav - Olomouc 1:1, penalty 4:3
2010: Plzeň - Jablonec 2:1
2009: Teplice - Slovácko 1:0
2008: Sparta - Liberec 0:0, penalty 4:3
2007: Sparta - Jablonec 2:1
2006: Sparta - Ostrava 0:0, penalty 4:2
2005: Ostrava - Slovácko 2:1
2004: Sparta - Ostrava 2:1
2003: Teplice - Jablonec 1:0
2002: Slavia - Sparta 2:1
2001: Žižkov - Sparta 2:1 po prodloužení
2000: Liberec - Ratíškovice 2:1
1999: Slavia - Liberec 1:0 po prodloužení
1998: Jablonec - Drnovice 2:1 po prodloužení
1997: Slavia - Dukla 1:0 po prodloužení
1996: Sparta - Drnovice 4:0
1995: Hradec Králové - Žižkov 0:0, penalty 3:1
1994: Žižkov - Sparta 2:2, penalty 6:5
1993: Sparta - Brno 2:0

Najdete na iDNES.cz