MOL Cup 2019/2020
Finále (1. července 2020) |
Liberec |
Sparta |
1:2 |
Semifinále (17. června 2020) |
Sparta Praha |
Viktoria Plzeň |
2:1 |
Sigma Olomouc |
Slovan Liberec |
1:2 |
čtvrtfinále (4. března 2020) |
Viktoria Plzeň |
Mladá Boleslav |
4:2 |
1. FC Slovácko |
Slovan Liberec |
0:0, 2:4 pen. |
Sigma Olomouc |
FK Jablonec |
3:1 |
Sparta Praha |
Baník Ostrava |
5:0 |
OSMIFINÁLE (30. října) |
Chlumec nad Cidlinou |
Viktoria Plzeň |
3:4 po prodl. |
Dynamo České Budějovice |
Sparta Praha |
0:4 |
Mladá Boleslav |
Fastav Zlín |
3:1 |
Sigma Olomouc |
Dukla Praha |
4:0 |
SFC Opava |
FK Jablonec |
0:2 po prodl. |
Slovan Liberec |
FK Teplice |
2:0 |
Baník Ostrava |
Slavia Praha |
2:0 po prodl. |
1. FC Slovácko |
Viktoria Žižkov |
3:1 po prodl. |
3. kolo (25. září) |
Slavia Praha |
Vyšehrad |
8:0 |
Hlučín |
Plzeň |
1:3 |
Jihlava |
Sparta Praha |
1:2 |
Jablonec |
Zbrojovka Brno |
3:2 |
Domažlice |
Dukla Praha |
1:3 |
Varnsdorf |
Zlín |
1:2 |
Slovan Liberec |
Prostějov |
3:1 |
Baník Ostrava |
Hradec Králové |
2:0 |
Sokolov |
Opava |
0:1 |
Teplice |
Třinec |
2:1 |
Olomouc |
Líšeň |
4:2 |
Mladá Boleslav |
Chrudim |
4:2 |
Karviná |
Viktoria Žižkov |
0:2 |
Chlumec nad Cidlinou |
Bohemians Praha 1905 |
2:1 |
Benešov |
Slovácko |
1:3 |
Vltavín |
České Budějovice |
1:4 |
2. kolo (28. srpna) |
Táborsko |
Varnsdorf |
4:4, 3:5 pen. |
Motorlet |
Vyšehrad |
0:5 |
Přepeře |
Chrudim |
0:1 |
Mariánské Lázně |
Liberec |
2:5 |
Velvary |
Žižkov |
0:1 |
Chlumec n/C |
Příbram |
2:1 |
Loko Vltavín |
Vlašim |
2:1 |
Štěchovice |
Sokolov |
1:4 |
Ústí nad Orlicí |
České Budějovice |
0:2 |
Hostouň |
Jihlava |
1:6 |
Admira Praha |
Hradec Králové |
1:2 |
Benešov |
Pardubice |
2:1 |
Písek |
Teplice |
1:3 |
Zápy |
Bohemians 1905 |
2:3 |
Domažlice |
Ústí nad Labem |
2:2, 4:3 pen. |
Králův Dvůr |
Dukla Praha |
0:2 |
Lanžhot |
Baník Ostrava |
1:3 |
Petřkovice |
Zbrojovka Brno |
3:4 po prodl. |
Frýdek-Místek |
Karviná |
1:3 |
Hlučín |
Vítkovice |
4:2 |
Rosice |
Olomouc |
1:5 |
Vrchovina |
Slovácko |
0:5 |
Uničov |
Zlín |
1:4 |
Dolní Benešov |
Prostějov |
2:3 |
Olešnice u Bouzova |
Opava |
0:6 |
Ždírec nad Doubravou |
Líšeň |
0:4 |
Valašské Meziříčí |
Třinec |
0:5 |
1. kolo |
Dobříš |
Písek |
0:2 |
Ostrá |
Vlašim |
1:3 |
Slaný |
Vyšehrad |
0:4 |
Libčany |
Chlumec n/C |
0:3 |
Kolín |
Ústí n/O |
0:1 |
Humpolec |
Jihlava |
0:9 |
Komárov |
Loko Vltavín Praha |
0:1 |
Kroměříž |
Vítkovice |
2:2, 3:4 pen |
Lanžhot |
Znojmo |
1:1, 3:1 pen. |
Letohrad |
Hradec Králové |
0:3 |
Motorlet Praha |
Chomutov |
4:0 |
Český Brod |
Velvary |
1:3 |
Dětmarovice |
Třinec |
1:7 |
Zbuzany |
Domažlice |
1:3 |
Frenštát p/R |
Hlučín |
1:2 |
Aritma Praha |
Admira Praha |
0:1 |
Souš |
Sokolov |
0:3 |
Olešnice u Bouzova |
Otrokovice |
2:1 |
Strání |
Prostějov |
1:3 |
Ždírec n/D |
Stará Říše |
3:1 po prodl. |
Sedlčany |
Táborsko |
0:4 |
Srbice |
Králův Dvůr |
1:2 |
Hlubina |
Dolní Benešov |
1:2 |
Valašské Meziříčí |
Slavičín |
4:2 po prodl. |
Velké Hamry |
Varnsdorf |
0:4 |
Všechovice |
Petřkovice |
0:4 |
Přepeře |
Dvůr Králové n/L |
6:2 |
Rosice |
Velké Meziříčí |
4:2 |
Skaštice |
Líšeň |
3:5 |
Beroun |
Dukla Praha |
0:7 |
Nový Jičín |
Frýdek-Místek |
2:3 |
Soběslav |
Benešov |
0:2 |
Libiš |
Zápy |
0:2 |
Hostouň |
Karlovy Vary |
2:1 |
HFK Olomouc |
Zbrojovka Brno |
0:3 |
Rýmařov |
Uničov |
2:3 |
Březová |
Mariánské Lázně |
0:3 |
Brandýs n/L |
Ústí n/L |
0:10 |
Meteor Praha |
Chrudim |
1:3 |
SK Kladno |
Štěchovice |
1:2 |
Náchod |
Viktoria Žižkov |
0:5 |
Vysoké Mýto |
Pardubice |
0:2 |
Tasovice |
Vrchovina |
0:1 |
Předkolo |
Trutnov |
Přepeře |
1:3 |
Přední Kopanina |
Ostrá |
0:3 |
Nová Včelnice |
Sedlčany |
0:10 |
Nové Sedlo |
Souš |
0:5 |
Srbice |
Brozany |
2:2, 3:2 pen. |
Skalice |
Libiš |
0:2 |
Libčany |
Nymburk |
3:2 |
Moravská Třebová |
Vysoké Mýto |
0:5 |
Slaný |
Přeštice |
3:2 |
Rokycany |
Aritma Praha |
1:2 |
Hvězda Cheb |
Zbuzany |
3:5 |
Štětí |
Velké Hamry |
3:4 po prodl. |
Česká Lípa |
Motorlet Praha |
2:2, 2:3 pen. |
Letohrad |
Čáslav |
1:0 |
Hlinsko |
Kolín |
0:1 |
Březová |
Doubravka |
3:2 |
Náchod |
Horky n/J |
3:0 |
Beroun |
Tatran Rakovník |
3:0 |
Poříčany |
Český Brod |
2:4 |
Mariánské Lázně |
SK Rakovník |
2:0 |
Admira Praha |
Živanice |
2:1 |
Komárov |
Hořovicko |
1:0 |
Petřín Plzeň |
Hostouň |
1:2 |
Chomutov |
Neratovice-Byškovice |
1:0 |
Kutná Hora |
Meteor Praha |
0:1 |
Louny |
Brandýs n/L |
0:2 |
Kladno |
Ostrov |
2:0 |
Dvůr Králové n/L |
Benátky n/J |
3:1 |
Dobříš |
Klatovy |
5:2 |
Soběslav |
Jindřichův Hradec |
3:0 |
Nevšová |
Slavičín |
0:9 |
Dětmarovice |
Bohumín |
2:1 po prodl. |
Všechovice |
Hranice |
3:2 |
Velká Bíteš |
Velké Meziříčí |
1:3 |
Polná |
Stará Říše |
1:3 |
Lanžhot |
Hodonín |
3:1 |
Ždírec n/D |
Havlíčkův Brod |
1:0 |
Brumov |
Strání |
0:4 |
Šumperk |
Kroměříž |
1:6 |
Přerov |
Otrkovice |
0:5 |
Frenštát p/R |
Kozlovice |
3:0 |
Bruntál |
Rýmařov |
2:3 |
Bzenec |
Rosice |
0:2 |
Havířov |
Hlučín |
1:2 |
HFK Olomouc |
Vyškov |
2:0 |
Hlubina |
Heřmanice |
3:1 |
Frýdlant n/O |
Dolní Benešov |
0:2 |
Želetava |
Tasovice |
2:4 |
Bouzová |
Nové Sady |
1:0 |
Skaštice |
Blansko |
2:2, 3:2 pen. |
Źďár n/S |
Humpolec |
1:2 |
Start Brno |
Vrchovina |
1:5 |
Polanka |
Nový Jičín |
1:3 |
Vsetín |
Valašské Meziříčí |
3:5 |
Historie Českého poháru
Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu
2019: Ostrava - Slavia 0:2
2018: Slavia - Jablonec 1:3
2017: Zlín - Opava 1:0
2016: Boleslav - Jablonec 2:0
2015: Liberec - Jablonec 1:1, penalty 3:1
2014: Sparta - Plzeň 1:1, penalty 8:7
2013: Jablonec - Mladá Boleslav 2:2, penalty 5:4
2012: Olomouc - Sparta 1:0
2011: Mladá Boleslav - Olomouc 1:1, penalty 4:3
2010: Plzeň - Jablonec 2:1
2009: Teplice - Slovácko 1:0
2008: Sparta - Liberec 0:0, penalty 4:3
2007: Sparta - Jablonec 2:1
2006: Sparta - Ostrava 0:0, penalty 4:2
2005: Ostrava - Slovácko 2:1
2004: Sparta - Ostrava 2:1
2003: Teplice - Jablonec 1:0
2002: Slavia - Sparta 2:1
2001: Žižkov - Sparta 2:1 po prodloužení
2000: Liberec - Ratíškovice 2:1
1999: Slavia - Liberec 1:0 po prodloužení
1998: Jablonec - Drnovice 2:1 po prodloužení
1997: Slavia - Dukla 1:0 po prodloužení
1996: Sparta - Drnovice 4:0
1995: Hradec Králové - Žižkov 0:0, penalty 3:1
1994: Žižkov - Sparta 2:2, penalty 6:5
1993: Sparta - Brno 2:0