MOL Cup 2018/2019

Finále, 22. května 2019
Baník Ostrava Slavia 0:2
Semifinále, 24. dubna 2019
Slavia Sparta 3:0
Baník Ostrava Bohemians 1905 1:0
čtvrtfinále, 3. dubna 2019
Slavia Karviná 5:0
Teplice Sparta 2:2, penalty 2:4
Bohemians 1905 Sigma Olomouc 1:0
Baník Ostrava Slovan Liberec 2:1 po prodl.
OSMIFINÁLE, 31. října 
Opava Sparta 0:0, po pen. 3:4
Slavia Chrudim 3:1
Plzeň Ostrava 2:3 po prodl.
Olomouc Zlín 2:1
Karviná Jablonec 1:0
Liberec Slovácko 1:0
Příbram Bohemians 1905 1:2
Dukla Teplice 1:3
3. kolo
Pardubice Jablonec 1:2
Polná Sparta 1:4
Slavia Ústí nad Labem 2:0
Žižkov Dukla Praha 0:1
Opava Jihlava 1:0
Vyškov Plzeň 1:5
Bohemians 1905 Česko Budějovice 1:0
Karviná Táborsko 2:0
Brno Liberec 0:1
Olomouc Třinec 7:0
Radotín Slovácko 0:5
Loko Vltavín Teplice 1:2
Příbram Vlašim 4:1
Slavičín Zlín 3:9
Sokolov Ostrava 1:2
Chrudim Mladá Boleslav 2:0
2. kolo
Admira Praha Teplice 0:6
Štěchovice Slovan Liberec 1:5
Litoměřicko České Budějovice 0:2
Domažlice Táborsko 1:2 po prodl.
Velvary Sokolov 0:1
Zápy Příbram 1:4
Písek Dukla 0:2
Ústí nad Orlicí Viktoria Žižkov 0:1
Kladno Ústí nad Labem 1:2
Dvůr Králové Vlašim 0:2
Olympia Radotín Hradec Králové 2:1
Brozany Chrudim 1:2
Hostouň Vltavín 1:5
Dobrovice Bohemians Praha 1905 0:3
Převýšov Mladá Boleslav 1:2
Benátky nad Jizerou Pardubice 0:2
Líšeň Karviná 0:4
Slavičín Znojmo 3:3, po pen 5:4
Petřkovice Třinec 0:4
Tasovice Slovácko 2:5
Frýdek-Místek Opava 0:5
Uničov Baník Ostrava 0:2
Rosice Zbrojovka Brno 0:2
Kroměříž Zlín 0:5
Vyškov Vítkovice 3:2 po prodl.
Dolní Benešov Jihlava 2:5 po prodl.
Polná Hranice 2:1
1. kolo
Jindřichův Hradec České Budějovice 1:4
Brandýs nad Labem Viktoria Žižkov 1:4
Mariánské Lázně Ústí nad Labem 1:4
Přepeře Chrudim 2:4
Kozlovice Znojmo 0:4
Ždár nad Sázavou Zbrojovka Brno 0:2
Tasovice Velké Meziříčí 3:3, pen. 5:4
Šumperk Uničov 0:1
Lanškroun Pardubice 0:1
Líšeň Prostějov 3:2 po prodl.
Frýdlant n/O Frýdek-Místek 0:0, pen. 4:5
Polná Humpolec 6:1
Slavičín Valašské Meziříčí 1:0
Rakovník Sokolov 0:4
Tachov Olympia Radotín 0:1
Litoměřicko Varnsdorf 2:0
Ostrá Zápy 1:5
Admira Praha Králův Dvůr 1:0
Horky nad Jizerou Dobrovice 1:2
Turnov Štěchovice 0:3
Neratovice Velvary 1:4
Soběslav Písek 0:3
Přeštice Domažlice 0:6
Kladno Karlovy Vary 2:0
Most Brozany 0:2
Náchod Převýšov 1:2
Vysoké Mýto Ústí nad Orlicí 0:2
Havářov Petřkovice 1:3
Rosice Hodonín 3:1
Hostouň Vyšehrad 5:4
Bruntál Dolní Benešov 0:1
Lanžhot Kroměříž 0:2 po prodl.
Čáslav Vlašim 1:1, pen. 3:5
Benátky n/J Benešov 2:1 po prodl.
Dvůr Králové Živanice 1:1, pen. 3:2
Hranice Bohumín 4:2 po prodl.
Vrchovina Jihlava 1:3
Klatovy Táborsko 1:2
Slatiňany Hradec Králové 2:4
Rýmařov Třinec 0:1
Nový Jičín Vítkovice 1:4
Otrokovice Vyškov 1:5
Tatran Rakovník Loko Vltavín 2:3
Předkolo (15. a 16. července)
Dukla Jižní Město Hostouň 1:2
Jílové u Děčína Litoměřicko 0:4
Lanškroun Kratonohy 2:1
Horky nad Jizerou Motorlet 4:2
Beroun Benátky nad Jizerou 1:4
Tachov Hořovicko 5:0
Velké Hamry Ostrá 0:2
Souš Mariánské Lázně 2:3
Turnov Nymburk 2:0
Dvůr Králové Český Brod 2:0
Vysoké Mýto Kolín 3:2
Nové Sedlo Kladno 0:4
Rokycany Klatovy 2:4
Ostrov Rakovník 0:2
Náchod Mšeno 2:1
Slatiňany Trutnov 2:1
Libčany Brandýs nad Labem 0:1
Most Dobříš 4:2
Tatran Rakovník Chomutov 2:1
Březová Admira Praha 0:4
Jindřichův Hradec Sedlčany 4:2
Libiš Čáslav 0:2
Aritma Neratovice-Byškovice 1:2
Přeštice Meteor Praha 1:0
Vodňany Soběslav 0:5
Kozlovice Přerov 2:0
Dětmarovice Havířov 0:1
Strání Otrokovice 1:5
Stará Říše Tasovice 1:2
Lanžhot Bzenec 4:2
Oldřišov Bruntál 3:4
Velký Beranov Polná 0:15
Velká Bíteš Vrchovina 0:1
Humpolec Ždírec nad Doubravou 2:1
Nové Sady Rýmařov 0:2
Heřmanice Slezská Petřkovice 3:5
Bohumín Hlučín 2:0
Nový Jičín Hulín 3:1
Rosice Bystrc-Kníničky 8:0
Blansko Líšeň 1:3
Žďár nad Sázavou Hlavlíčkův Brod 3:0
Hranice Sokol Ústí 5:4 po prodl.
Olešnice u Bouzova Šumperk 4:4, 4:5 pen.
Přepepře Zbuzany 2:0
Luhačovice Slavičín 1:1, 4:5 pen.

Historie Českého poháru

Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu

2018: Slavia - Jablonec 1:3
2017: Zlín - Opava 1:0
2016: Boleslav - Jablonec 2:0
2015: Liberec - Jablonec 1:1, penalty 3:1
2014: Sparta - Plzeň 1:1, penalty 8:7
2013: Jablonec - Mladá Boleslav 2:2, penalty 5:4
2012: Olomouc - Sparta 1:0
2011: Mladá Boleslav - Olomouc 1:1, penalty 4:3
2010: Plzeň - Jablonec 2:1
2009: Teplice - Slovácko 1:0
2008: Sparta - Liberec 0:0, penalty 4:3
2007: Sparta - Jablonec 2:1
2006: Sparta - Ostrava 0:0, penalty 4:2
2005: Ostrava - Slovácko 2:1
2004: Sparta - Ostrava 2:1
2003: Teplice - Jablonec 1:0
2002: Slavia - Sparta 2:1
2001: Žižkov - Sparta 2:1 po prodloužení
2000: Liberec - Ratíškovice 2:1
1999: Slavia - Liberec 1:0 po prodloužení
1998: Jablonec - Drnovice 2:1 po prodloužení
1997: Slavia - Dukla 1:0 po prodloužení
1996: Sparta - Drnovice 4:0
1995: Hradec Králové - Žižkov 0:0, penalty 3:1
1994: Žižkov - Sparta 2:2, penalty 6:5
1993: Sparta - Brno 2:0

Najdete na iDNES.cz