Martin Hruška

narozen:11. 5. 1981
občanství:ČR
současné mužstvo:Chomutov
přišel:z klubu Zlín
v mužstvu:od 20. 2. 2014
herní post:záložník
odehráno v lize:10
vstřeleno v lize:0

Charakteristika

V září 2005 si ho v Ústí vyhlédl prvoligový Most jako náhradu za odcházejícího Poláčka. V létě 2006 zamířil do Ústí zpátky. V témže roce si jej na přestup pořídily Teplice, které jej však ihned poslaly na hostování. Rok hostoval v Ústí, od léta 2007 je v Trnavě. V létě 2010 ho získala Plzeň. Rok hrál ve Zlatých Moravcích a následně přestoupil do Zlína. V únoru 201č zamířil na hostování do Chomutova.

Přestupy
klubpříchododchod
FK Teplice1. 1. 200110. 2. 2001
FK Teplice B10. 2. 20011. 7. 2001
FC Chomutov1. 7. 20011. 7. 2004
FK Ústí nad Labem1. 7. 20043. 9. 2005
Baník Most3. 9. 20051. 7. 2006
FK Ústí nad Labem1. 7. 20061. 7. 2007
FK Teplice1. 7. 20071. 8. 2007
Trnava1. 8. 20071. 7. 2010
FC Viktoria Plzeň1. 7. 20101. 2. 2011
Zlaté Moravce1. 1. 20111. 7. 2012
Viktoria Plzeň B1. 2. 20111. 1. 2011
FC FASTAV Zlín1. 7. 201220. 2. 2014
FC Chomutov20. 2. 2014doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2005/2006 3.9.2005 - 1.7.2006Baník Most4737611200000
2010/2011 1.7.2010 - 1.2.2011FC Viktoria Plzeň74312900000
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz