Sobota 28. listopadu 2020, svátek má René
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 28. listopadu 2020 René

Los soutěže

Liga mistrů 2020/2021 - Základní skupiny

Základní skupiny - Skupina A
21. 10. 2020 Salcburk Lokomotiv Moskva 2:2
21. 10. 2020 Bayern Mnichov Atlético Madrid 4:0
27. 10. 2020 Lokomotiv Moskva Bayern Mnichov 1:2
27. 10. 2020 Atlético Madrid Salcburk 3:2
3. 11. 2020 Lokomotiv Moskva Atlético Madrid 1:1
3. 11. 2020 Salcburk Bayern Mnichov 2:6
25. 11. 2020 Atlético Madrid Lokomotiv Moskva 21:00
25. 11. 2020 Bayern Mnichov Salcburk 21:00
1. 12. 2020 Lokomotiv Moskva Salcburk 18:55
1. 12. 2020 Atlético Madrid Bayern Mnichov 21:00
9. 12. 2020 Bayern Mnichov Lokomotiv Moskva 21:00
9. 12. 2020 Salcburk Atlético Madrid 21:00
Základní skupiny - Skupina B
21. 10. 2020 Real Madrid Šachtar Doněck 2:3
21. 10. 2020 Inter Milán Mönchengladbach 2:2
27. 10. 2020 Šachtar Doněck Inter Milán 0:0
27. 10. 2020 Mönchengladbach Real Madrid 2:2
3. 11. 2020 Šachtar Doněck Mönchengladbach 0:6
3. 11. 2020 Real Madrid Inter Milán 3:2
25. 11. 2020 Mönchengladbach Šachtar Doněck 18:55
25. 11. 2020 Inter Milán Real Madrid 21:00
1. 12. 2020 Šachtar Doněck Real Madrid 18:55
1. 12. 2020 Mönchengladbach Inter Milán 21:00
9. 12. 2020 Inter Milán Šachtar Doněck 21:00
9. 12. 2020 Real Madrid Mönchengladbach 21:00
Základní skupiny - Skupina C
21. 10. 2020 Manchester City FC Porto 3:1
21. 10. 2020 Olympiakos Pireus Marseille 1:0
27. 10. 2020 FC Porto Olympiakos Pireus 2:0
27. 10. 2020 Marseille Manchester City 0:3
3. 11. 2020 FC Porto Marseille 3:0
3. 11. 2020 Manchester City Olympiakos Pireus 3:0
25. 11. 2020 Olympiakos Pireus Manchester City 18:55
25. 11. 2020 Marseille FC Porto 21:00
1. 12. 2020 FC Porto Manchester City 21:00
1. 12. 2020 Marseille Olympiakos Pireus 21:00
9. 12. 2020 Manchester City Marseille 21:00
9. 12. 2020 Olympiakos Pireus FC Porto 21:00
Základní skupiny - Skupina D
21. 10. 2020 Ajax Liverpool 0:1
21. 10. 2020 Midtjylland Atalanta Bergamo 0:4
27. 10. 2020 Atalanta Bergamo Ajax 2:2
27. 10. 2020 Liverpool Midtjylland 2:0
3. 11. 2020 Atalanta Bergamo Liverpool 0:5
3. 11. 2020 Midtjylland Ajax 1:2
25. 11. 2020 Ajax Midtjylland 21:00
25. 11. 2020 Liverpool Atalanta Bergamo 21:00
1. 12. 2020 Atalanta Bergamo Midtjylland 21:00
1. 12. 2020 Liverpool Ajax 21:00
9. 12. 2020 Ajax Atalanta Bergamo 18:55
9. 12. 2020 Midtjylland Liverpool 18:55
Základní skupiny - Skupina E
20. 10. 2020 Chelsea Sevilla 0:0
20. 10. 2020 Stade Rennes FK Krasnodar 1:1
28. 10. 2020 FK Krasnodar Chelsea 0:4
28. 10. 2020 Sevilla Stade Rennes 1:0
4. 11. 2020 Chelsea Stade Rennes 3:0
4. 11. 2020 Sevilla FK Krasnodar 3:2
24. 11. 2020 FK Krasnodar Sevilla 1:2
24. 11. 2020 Stade Rennes Chelsea 1:2
2. 12. 2020 FK Krasnodar Stade Rennes 18:55
2. 12. 2020 Sevilla Chelsea 21:00
8. 12. 2020 Chelsea FK Krasnodar 21:00
8. 12. 2020 Stade Rennes Sevilla 21:00
Základní skupiny - Skupina F
20. 10. 2020 Zenit Petrohrad Bruggy 1:2
20. 10. 2020 Lazio Řím Dortmund 3:1
28. 10. 2020 Bruggy Lazio Řím 1:1
28. 10. 2020 Dortmund Zenit Petrohrad 2:0
4. 11. 2020 Zenit Petrohrad Lazio Řím 1:1
4. 11. 2020 Bruggy Dortmund 0:3
24. 11. 2020 Dortmund Bruggy 3:0
24. 11. 2020 Lazio Řím Zenit Petrohrad 3:1
2. 12. 2020 Bruggy Zenit Petrohrad 21:00
2. 12. 2020 Dortmund Lazio Řím 21:00
8. 12. 2020 Lazio Řím Bruggy 18:55
8. 12. 2020 Zenit Petrohrad Dortmund 18:55
Základní skupiny - Skupina G
20. 10. 2020 Dynamo Kyjev Juventus 0:2
20. 10. 2020 Barcelona Ferencváros 5:1
28. 10. 2020 Ferencváros Dynamo Kyjev 2:2
28. 10. 2020 Juventus Barcelona 0:2
4. 11. 2020 Barcelona Dynamo Kyjev 2:1
4. 11. 2020 Ferencváros Juventus 1:4
24. 11. 2020 Dynamo Kyjev Barcelona 0:4
24. 11. 2020 Juventus Ferencváros 2:1
2. 12. 2020 Ferencváros Barcelona 21:00
2. 12. 2020 Juventus Dynamo Kyjev 21:00
8. 12. 2020 Barcelona Juventus 21:00
8. 12. 2020 Dynamo Kyjev Ferencváros 21:00
Základní skupiny - Skupina H
20. 10. 2020 Paříž SG Manchester U. 1:2
20. 10. 2020 RB Lipsko Basaksehir 2:0
28. 10. 2020 Basaksehir Paříž SG 0:2
28. 10. 2020 Manchester U. RB Lipsko 5:0
4. 11. 2020 Basaksehir Manchester U. 2:1
4. 11. 2020 RB Lipsko Paříž SG 2:1
24. 11. 2020 Manchester U. Basaksehir 4:1
24. 11. 2020 Paříž SG RB Lipsko 1:0
2. 12. 2020 Basaksehir RB Lipsko 18:55
2. 12. 2020 Manchester U. Paříž SG 21:00
8. 12. 2020 Paříž SG Basaksehir 21:00
8. 12. 2020 RB Lipsko Manchester U. 21:00