Josef Hamouz

narozen:8. 4. 1980
občanství:ČR
současné mužstvo:FC Egri
přišel:z klubu Brno
v mužstvu:od 31. 8. 2011
herní post:obránce
odehráno v lize:141
vstřeleno v lize:5

Charakteristika

Začínal v Mostě, dva roky hrál v Neratovicích, odkud v létě 2003 přišel do Liberce. V lednu 2007 si ho vybralo Kladno, kam také přestoupil. Ale po půl roce odchází do Jablonce. V létě 2009 přestoupil do Mattersburgu. V září 2010 přestoupil do Brna, se kterým sestoupil z ligy a sám se ocitl bez angažmá. Na konci srpna přestoupil do druholigového maďarského klubu FC Egri. Krajní obránce či záložník, solidně rychlý, slušná technika

Přestupy
klubpříchododchod
Neratovice-Byškovice1. 7. 20001. 7. 2001
Baník Most1. 7. 20011. 7. 2003
FC Slovan Liberec1. 7. 200330. 1. 2007
SK Kladno30. 1. 20071. 7. 2007
FK Jablonec1. 7. 20071. 7. 2009
Mattersburg1. 7. 200915. 9. 2010
Zbrojovka Brno15. 9. 201031. 8. 2011
FC Egri31. 8. 2011doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2003/2004 1.7.2003 - 30.1.2007FC Slovan Liberec168615400000
2004/2005170125196410030
2005/200663719514900020
2006/2007875141100000
2006/2007 30.1.2007 - 1.7.2007SK Kladno117013130011020
2007/2008 1.7.2007 - 1.7.2009FK Jablonec219426251210050
2008/2009265530300020020
2010/2011 15.9.2010 - 31.8.2011Zbrojovka Brno118017134100110
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz