Kontinentální liga
Jokerit Helsinky - Dinamo Riga 3:1
Slovan Bratislava - Lada Togliatti 2:3 po sam. nájezdech (za domácí Netík 1+0, Vondrka 0+1)
Záhřeb - Nižněkamsk 5:3
Černyševova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Omsk |
39 |
23 |
2 |
5 |
9 |
121:82 |
78 |
2. |
Novosibirsk |
36 |
19 |
3 |
1 |
13 |
107:79 |
64 |
3. |
Ufa |
40 |
18 |
2 |
4 |
16 |
104:108 |
62 |
4. |
Barys Astana |
39 |
13 |
5 |
7 |
14 |
116:111 |
56 |
5. |
Vladivostok |
37 |
10 |
7 |
0 |
20 |
98:119 |
44 |
6. |
Novokuzněck |
38 |
7 |
6 |
3 |
22 |
68:121 |
36 |
7. |
Chabarovsk |
39 |
8 |
2 |
4 |
25 |
73:130 |
32 |
Charlamovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Kazaň |
38 |
22 |
5 |
5 |
6 |
115:75 |
81 |
2. |
Magnitogorsk |
38 |
21 |
5 |
3 |
9 |
113:77 |
76 |
3. |
Jekatěrinburg |
38 |
13 |
2 |
4 |
19 |
85:99 |
47 |
4. |
Čeljabinsk |
37 |
11 |
4 |
6 |
16 |
84:104 |
47 |
5. |
Chanty-Mansijsk |
39 |
11 |
4 |
5 |
19 |
91:107 |
46 |
6. |
Lada Togliatti |
39 |
10 |
5 |
1 |
23 |
83:105 |
41 |
7. |
Nižněkamsk |
39 |
6 |
5 |
6 |
22 |
102:146 |
34 |
Bobrovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Jokerit Helsinky |
40 |
26 |
3 |
2 |
9 |
120:91 |
86 |
2. |
Petrohrad |
38 |
26 |
1 |
3 |
8 |
150:93 |
83 |
3. |
Dinamo Minsk |
36 |
18 |
3 |
4 |
11 |
109:93 |
64 |
4. |
Slovan Bratislava |
40 |
13 |
4 |
5 |
18 |
93:105 |
52 |
5. |
Atlant Mytišči |
38 |
12 |
4 |
7 |
15 |
94:99 |
51 |
6. |
Dinamo Riga |
40 |
13 |
2 |
3 |
22 |
88:111 |
46 |
7. |
Záhřeb |
42 |
12 |
4 |
2 |
24 |
99:135 |
46 |
Tarasovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
CSKA Moskva |
37 |
26 |
5 |
1 |
5 |
136:59 |
89 |
2. |
Dynamo Moskva |
37 |
22 |
4 |
4 |
7 |
114:79 |
78 |
3. |
Nižnij Novgorod |
38 |
14 |
4 |
6 |
14 |
102:96 |
56 |
4. |
HK Soči |
37 |
15 |
4 |
3 |
15 |
95:105 |
56 |
5. |
Viťaz Podolsk |
39 |
15 |
5 |
1 |
18 |
104:119 |
56 |
6. |
Jaroslavl |
37 |
13 |
4 |
7 |
13 |
101:98 |
54 |
7. |
Čerepovec |
37 |
10 |
5 |
7 |
15 |
97:116 |
47 |
Švýcarská liga - 32. kolo
Biel - Kloten 4:2
Curych - Ženeva 3:2 po sam. nájezdech
Davos - Lugano 3:4 po sam. nájezdech
Fribourg-Gottéron - Bern 0:4
Lausanne - Zug 3:4 po sam. nájezdech
Rapperswil - Ambri-Piotta 3:5
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Davos |
32 |
20 |
2 |
3 |
7 |
120:83 |
67 |
2. |
Curych |
33 |
19 |
2 |
6 |
6 |
103:66 |
67 |
3. |
Bern |
32 |
18 |
5 |
3 |
6 |
109:73 |
67 |
4. |
Zug |
31 |
13 |
5 |
5 |
8 |
99:80 |
54 |
5. |
Lugano |
31 |
13 |
5 |
5 |
8 |
97:84 |
54 |
6. |
Ženeva |
33 |
13 |
4 |
5 |
11 |
96:100 |
52 |
7. |
Lausanne |
33 |
13 |
1 |
4 |
15 |
76:83 |
45 |
8. |
Biel |
32 |
8 |
5 |
6 |
13 |
87:103 |
40 |
9. |
Kloten |
32 |
9 |
5 |
1 |
17 |
75:99 |
38 |
10. |
Fribourg-Gottéron |
33 |
7 |
5 |
5 |
16 |
96:125 |
36 |
11. |
Ambri-Piotta |
32 |
5 |
8 |
4 |
15 |
79:105 |
35 |
12. |
Rapperswil |
32 |
3 |
5 |
5 |
19 |
75:111 |
24 |