Diskuze

Aby se mohla soustředit, plete. Přibývá vysokoškoláků s poruchami učení

Pandemie koronaviru přivedla více vysokoškolských studentů do psychologických poraden. Důvodem nejsou jen deprese a úzkosti, ale také problémy se studiem, často plynoucí z poruch učení. Diagnostikovaných dyslektiků totiž podle statistik ministerstva školství na českých univerzitách dlouhodobě přibývá.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JV

J69a93n 32V78i79n14t73r

16. 1. 2022 9:39

Že by za různé zdravotní a mentální poruchy mladší generace, které tady dřív nebyly, mohlo hromadné povinné očkování malých dětí svinstvy, obsahujícími plno jedů, nikoho samozřejmě ani nenapadne...

0 1
možnosti
ID

A co kdyby si slecna vybrala neco, co ji necini takove potize? Napriklad by mohla zacit plest svetry na zakazku. Protoze jak to vidim, ty potize se s ni posunou i do prace a zamestnavatele pleteni v pracovnich hodinach nebudou tolerovat.

Co tam mate dalsiho?

1 0
možnosti
TH

Tohle je nestesti pristich generaci, jestli maji problemy ve skole a potrebuji psychologa, pak nevim co budou delat az prijdou do pracovniho procesu. To se budou muset rovnou nechat zavrit do cvokhausu.

Je to vyhoda pro ty, co studovali jeste kdyz se na VS dostal opravdu jen chytry a sikovny jedinec, po narocnych prijimackach. Nemusi se bat tehle mlade generace ze by jim prebrala misto ;-D Pokud nenastoupi treba Cinani, kteri se na rozdil od techto vlocek dokazi nasprtat neskutecne.

3 0
možnosti
Foto

Moderní problém je Facebook, Whatsapp a podobné sociální sítě, stačí se rozhlédnout třeba v tramvaji nebo v autobuse, nikdo nekouká z okna, ale na svůj smartfon. Kdekoliv pak tihle závisláci čekají na zazvonění, že někdo dal like nebo něco napsal. Ruší to koncentraci.

Místo pletení raději vypnout ten mobil.

1 1
možnosti
Foto

Ten člověk v tramvaji tu cestu absolvuje třeba 2x denně, každý den, několik let, tak se asi každý den nemusí kochat výhledem z okna na stále to samé.

0 0
možnosti
MP

Mají jít k pásu nebo dělat rukama, když na VŠ nemají...

1 0
možnosti
TJ

Dětem se umetá cestička, do školy je vozí pomalu až do 15, jakmile se na ně někdo křivě podívá už to rodiče řeší. Když pak příjdou do života tak je každá překážka a nebo vybočení z normálu rozhodí. Na vysoké škole, v práci, všude. Do práce nastoupí jako mistři světa, všechno umí nejlépe, ale nedejbože jim říct, že něco dělají blbě. Budoucí policisté když mají dostat závěrečné vysvědčení hromadně omdlévají - viz Sokolovo. Děti raději nemají - moc práce. Není divu, že to v civilizovaném světě spěje k tomu, že nás v průběhu doby nahradí populace z 3. světa.

2 0
možnosti
MJ

Tak ono není vysokoškolák jako vysokoškolák. Ta laťka na VŠ už dnes doslova leží na zemi místo toho, aby se s rozvojem technologií zvedala. Kdo je chytrý od přírody, studuje technické obory, kdo je chytrý jen podle přání svých rodičů "studuje" humanitní pavědy tak dlouho, až se k nim třeba proplete a obleče nejen rodinu, ale i všechny příbuzné :-P

8 1
možnosti
MK

Ano na ty študenty by se neměly klást žádné nároky. Dále je třeba apelovat na budoucí zaměstnavatele aby je stresovali prací.:-)

2 0
možnosti
JV

?8-o?Sněhové vločky na vysokých školách.:-/

4 0
možnosti
JN

Muhehehe . Dobrý R^

0 0
možnosti