A Cup of Style (Lucie a Nicole Ehrenbergerovy)

Youtuberky a blogerky

Vydáno 17.05.2018
A Cup Of Style je společný YouTube projekt dvou sester, Lucie a Nicole Ehrenbergerových. Blog A Cup Of Style, zabývající se módou, založily sestry na střední škole a postupně získaly až 100 tisíc čtenářů. Napsaly také knížku Móda, krása a životní styl, rozjely vlastní e-shop a pověstné jsou jejich diáře a plánovače. Byl o nich natočen dokument Nejsledovanější.

Sourozenecká dvojice A Cup of Style, ve skutečnosti Nicole a Lucie Ehrenbergerovy, se na svém vlogu věnuje hlavně módě, lifestyle blog pak píší už deset let. (MFF Karlovy Vary, 4. července 2017) | foto: Dan Materna, MAFRA

Obě sestry z A Cup od Style se už jako děti bavily vymýšlením různých představení pro rodiče. Ve škole je zajímal tenis a synchronizované plavání, bavil je tanec, keramika, tvůrčí psaní a v neposlední řadě také počítače.

Přelomem pro Lucii (*18.9.1992) a Nicole (*1.4.1995) bylo seznámení se s internetem. První blog založily na Alík.cz a tam se naučily kódování webu v html, vytváření grafiky a později i fotografovat, natáčet videa a stříhat je. Svůj blog A Cup of Style stále zdokonalují a využívají ho i komerčně. Nicole a Lucie například v USA na základě programu World and Travel natáčely denní blogy.

Lucie a Nicole studují marketingovou komunikaci a PR. Obě absolvovaly jazykový kurs angličtiny, Lucie pak ještě španělštiny a Nicole francouzštiny.

Autor:
Fotogalerie

Videa na iDNES.cz