- Napište nám
- Kontakty
- Reklama
- VOP
- Osobní údaje
- Nastavení soukromí
- Cookies
- AV služby
- Kariéra
- Předplatné MF DNES
SNK-CELK (6)
STAN+NK (4)
KSČM (2)
ODS (1)
KDU-ČSL (1)
ČSSD (1)
strana | mandáty | rozdíl |
---|---|---|
SNK-CELK | 6 | 1 |
STAN+NK | 4 | 1 |
KSČM | 2 | 0 |
ODS | 1 | 0 |
KDU-ČSL | 1 | 2 |
ČSSD | 1 | 0 |
35,95 % (6 mandátů, zisk 6 953 hlasů)
26,16 % (4 mandáty, zisk 5 060 hlasů)
obhajuje 3 mandáty
10,63 % (2 mandáty, zisk 2 055 hlasů)
obhajuje 2 mandáty
10,61 % (1 mandát, zisk 2 052 hlasů)
obhajuje 1 mandát
8,43 % (1 mandát, zisk 1 631 hlasů)
obhajuje 3 mandáty
8,22 % (1 mandát, zisk 1 589 hlasů)
obhajuje 1 mandát
6 mandátů z 15 35,95 % | ||
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Ladislav Rosmankandidátní listina: PŘÁTELÉ ROZVOJE OBCE (zkratka PRO) | 538 |
2. | Ing. Leonard Mynářkandidátní listina: PŘÁTELÉ ROZVOJE OBCE (zkratka PRO) | 522 |
3. | Ing. Marek Svrčinakandidátní listina: PŘÁTELÉ ROZVOJE OBCE (zkratka PRO) | 500 |
4. | Ing. Kateřina Trombalovákandidátní listina: PŘÁTELÉ ROZVOJE OBCE (zkratka PRO) | 469 |
5. | Bc. Richard Góreckikandidátní listina: PŘÁTELÉ ROZVOJE OBCE (zkratka PRO) | 465 |
6. | Ing. Tomáš Lejsalkandidátní listina: PŘÁTELÉ ROZVOJE OBCE (zkratka PRO) | 445 |
4 mandáty z 15 26,16 % | ||
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Miroslav Kozelkandidátní listina: Nezávislí kandidáti pro Dětmarovice | 436 |
2. | Mgr. Michaela Kaděrovákandidátní listina: Nezávislí kandidáti pro Dětmarovice | 423 |
3. | Mgr. Libor Stáňakandidátní listina: Nezávislí kandidáti pro Dětmarovice | 409 |
4. | Ing. Martin Krůlkandidátní listina: Nezávislí kandidáti pro Dětmarovice | 372 |
2 mandáty z 15 10,63 % | ||
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Rostislav Vašutkandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 177 |
2. | Vojtěch Motlkandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 144 |
1 mandát z 15 10,61 % | ||
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | JUDr. Sylva Totková Kolderovákandidátní listina: Občanská demokratická strana | 188 |
1 mandát z 15 8,43 % | ||
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Zdeňka Foltynovákandidátní listina: KDU-ČSL | 196 |
1 mandát z 15 8,22 % | ||
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Jana Formandlovákandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 165 |
Zvolte obec | Účast |
---|---|
Albrechtice | 46,27 % |
Bohumín | 37,75 % |
Český Těšín | 39,25 % |
Dětmarovice | 40,53 % |
Dolní Lutyně | 40,62 % |
Doubrava | 49,18 % |
Havířov | 34,55 % |
Horní Bludovice | 51,92 % |
Horní Suchá | 33,06 % |
Chotěbuz | 54,98 % |
Karviná | 35,26 % |
Orlová | 31,58 % |
Petrovice u Karviné | 45,71 % |
Petřvald | 41,09 % |
Rychvald | 41,62 % |
Stonava | 52,97 % |
Těrlicko | 59,08 % |