iDNES.cz / Volby

  • Sobota 13. dubna 2024 Aleš

ChrudimPardubiceSvitavyÚstí nad Orlicí
Chrudim
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
Pardubice
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
Svitavy
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
Ústí nad Orlicí
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 9 zastupitelů
9
Česká strana sociálně demokratická
získali 4 zastupitele
4
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 2 zastupitele
2

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Chroustovice.

ČR  >  Kraj Pardubický > Chrudim > Chroustovice

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 9 zastupitelů ) 60.00% zastupitelů
1. Marie Tlapáková
kandidátní listina: Zm.- sdr.pro Chroust., SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
47 let, starostka, Chroustovice
362
(8.82%)
2. Karel Koucký
kandidátní listina: Zm.- sdr.pro Chroust., SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
47 let, vedoucí TS, Chroustovice
350
(8.53%)
3. Bc. Miroslav Tégl
kandidátní listina: Zm.- sdr.pro Chroust., SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
38 let, soukromý zemědělec, Chroustovice
327
(7.97%)
4. Mgr. Aleš Mrázek
kandidátní listina: Zm.- sdr.pro Chroust., SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
34 let, učitel, Chroustovice
312
(7.60%)
5. Mgr. Zdeňka Zdražilová
kandidátní listina: Zm.- sdr.pro Chroust., SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
48 let, učitelka, Lhota u Chroustovic
310
(7.55%)
6. Oto Tuček
kandidátní listina: Zm.- sdr.pro Chroust., SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
33 let, obchodní zástupce, Chroustovice
279
(6.80%)
7. Jaroslav Koreček
kandidátní listina: Zm.- sdr.pro Chroust., SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
29 let, podnikatel, Chroustovice
272
(6.63%)
8. Pavel Klement
kandidátní listina: Zm.- sdr.pro Chroust., SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
46 let, technik, Chroustovice
263
(6.41%)
9. David Záruba
kandidátní listina: Zm.- sdr.pro Chroust., SNK
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
30 let, truhlář, Mentour
222
(5.41%)
Česká strana sociálně demokratická ( 4 zastupitelé ) 26.67% zastupitelů
1. Roman Mrázek
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
47 let, dílenský učitel, Chroustovice - Holešovice
206
(9.73%)
2. MVDr. Jan Urban
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 13
61 let, veterinární lékař, Chroustovice
204
(9.64%)
3. Jiří Drbal
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
45 let, podnikatel, Chroustovice
170
(8.03%)
4. Mgr. Josef Dvořák
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 10
29 let, učitel, Chroustovice - Městec
165
(7.80%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 2 zastupitelé ) 13.33% zastupitelů
1. Jaroslav Herynek
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
59 let, pokrývač, Chroustovice
187
(14.59%)
2. Jaroslav Toman
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
53 let, traktorista, Městec
160
(12.49%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Pardubický

51.39 % oprávněných voličů
48.61 % nevolilo