Doplňte si výsledky vyhledávání v Google o náhledy nalezených stránek

aktualizováno 
Doplněk internetového prohlížeče dokáže zobrazit malé náhledy nalezených stránek. Jednoduchý program vám prozradí, zda používáte aktuální ovladače k vašemu hardwaru v počítači. Přehled zajímavého softwaru.

DriverAgent 2.7 – freeware
Máte problém s hardwarem v PC? Nepracuje správně či vůbec? Jak je to s jeho ovladači? Speciální software vám může prozradit, jaké ovladače ve Windows chybí a zda ty stávající nejsou zastaralé.

Zřejmě nejdůležitější součástí operačního systému jsou ovladače. Jde o prostředníky mezi hardwarem (ať už v podobě grafické karty, základní desky, čipové sady atd.) a systémem. Nejčastěji používané ovladače jsou součástí operačního systému. Bohužel se v nich však buď nenacházejí všechny, nebo jsou v době jejich potřeby prostě už zastaralé. Proto se ovladače dodávají společně s hardwarem například na CD či DVD médiu. Nejnovější byste potom měli vždy nalézt na internetových stránkách výrobce komponent. Kdo však má všechny ty aktualizace ovladačů hlídat? Pokud si právě nyní říkáte toto, pak jste na správném místě.

Program DriverAgent vám nejen prozradí, zda se k vašemu hardwaru v počítači nenachází novější ovladač, ale dokonce ho může i automaticky nainstalovat (až po zaplacení). Po instalaci program spusťte. Ten provede analýzu vašeho systému a za chvilku zobrazí výsledky v internetovém prohlížeči. Protože program zjišťuje nové verze z internetu, je nutné, abyste k němu byli připojeni. Zelené fajfky značí, že hardware používá nejnovější verzi ovladače, červené vás upozorní, že pro hardware existuje novější či lepší ovladač a pomocí disketky po zaplacení necelých 30 dolarů máte možnost novější ovladače přímo nainstalovat. Pokud byste chtěli aktualizovat nově vydané ovladače zadarmo, nezbude vám nic jiného než navštívit stránky jejich výrobců a manuálně si je stáhnout a následně nainstalovat.

 • Stahujte ze Slunečnice na této adrese (434 KB).

  DriverAgent

  GooglePreview 3.1 – freeware
  Používáte-li k vyhledávání informací na internetu Google či Yahoo!, pak by se vám mohl hodit zajímavý doplněk pro internetový prohlížeč. Jmenuje se GooglePreview a dokáže zobrazit náhledy nalezených stránek.

  GooglePreview je jednoduchá a přitom užitečná pomůcka pro hledání informací pomocí Google či Yahoo! vyhledávače. Po instalaci buď do Internet Exploreru, anebo Firefoxu formou doplňku přidáte funkci, která vám u zobrazených výsledků z vyhledávače zobrazí i náhledy odkazů v malých obrázcích. Takže na levé straně se objeví obrázky, na kterých si můžete prohlédnout, jak stránka vypadá, aniž byste na ni rovnou přecházeli. Jakmile doplněk nainstalujete, nemusíte již nikde nic aktivovat či nastavovat, vše začne fungovat automaticky.

 • Stahujte ze Slunečnice verzi pro IE (1 MB).
 • Stahujte ze Slunečnice verzi pro Firefox (174 KB).
  GooglePreview


  McAfee Internet Security 2009 – trial

  V současnosti již samotný jednoduchý antivir není schopen zajistit uživateli dostatečnou bezpečnost na PC. Proto i společnost McAfee nabízí nové verze svých dvou řešení – McAfee VirusScan Plus 2009 a McAfee Internet Security 2009.

  České verze představují snadno použitelné a cenově dostupné nástroje chránící uživatele před stále rostoucím počtem hrozeb. Obě řešení obsahují licence na 3 počítače. Internet Security 2009 obsahuje: antivirus a antispyware – odhalí, zablokuje a odstraní viry, spyware a adware (software zobrazující nevyžádanou reklamu); antiphishing – varuje před návštěvami serverů, které jsou podezřelé z toho, že se pokoušejí o krádež identity; ochranu identity – pomáhá bezpečně používat e-shopy, internetové bankovnictví a on-line tržiště a aukce; obousměrný firewall – umožňuje používat internet bez obav z toho, že by hackeři mohli získat přístup k uživatelově počítači; McAfee SiteAdvisor – tato aplikace nabízí barevné označování webových serverů podle jejich důvěryhodnosti a uživatele tímto způsobem varuje před návštěvou nebezpečných nebo rizikových webů. VirusScan Plus 2009 potom obsahuje všechny tyto součásti kromě ochrany identity. Obě aplikace jsou v češtině a zkoušet je můžete bezplatně 30 dní.

 • Stahujte po registraci z této adresy(42 MB).

  McAfee Internet Security 2009

  RQ Money 1.1 – freeware
  Přestože si domácí rozpočet domácnosti můžete hlídat on-line (díky speciálním internetovým službám, např. eÚčty.cz, Mádátidal.cz či Smoneybox.com), někdo přece jen tato citlivá data nechce dávat třetí straně. V tom případě těmto uživatelům doporučujeme vyzkoušet aplikaci RQ Money.

  RQ Money je praktický slovenský program pro analýzu financí v domácnosti, firemních zakázek či výnosnosti investicí apod. Dovolí vám zapisovat si příjmy a výdaje, a mít tak stálý přehled o aktuálním stavu financí na účtech v různém období. Data si můžete nechat různě zobrazovat stejně tak jako filtrovat podle kategorií či podle osob, kterým přísluší. Statistiky si lze prohlížet i v grafech a není problém je i exportovat. Program s uživateli komunikuje v několika jazycích a nechybí ani čeština.

 • Stahujte ze Slunečnice na této adrese (782 KB).
  RQ Money
 •  

  Nejčtenější

  Živého kytaristu už dnes na popové desce neuslyšíte, říká věhlasný zvukař

  Allen Sides v pražském poslechovém studiu VOIX

  Pracoval na skoro tisícovce alb, postavil osmnáct nahrávacích studií a jeho reprosoustavy hrají i ve studiích George...

  Nekupujte náš nový Office 2019, prosí Microsoft. Ukazuje to na dvojčatech

  Kampaň Microsoftu s dvojčaty ukazuje rozdíl mezi Office 2019 a Office 365....

  Microsoft vytvořil sérii videí, ve kterých ukazuje nevýhody nového produktu. Poněkud překvapivé je, že je to jejich...

  Jednosměrná letenka na rudou planetu se odkládá. Mars One krachuje

  Ilustrace základny na Marsu, jak si ji představují v organizaci Mars One...

  Firma Mars One, která slibovala soukromý let na Mars už v roce 2024, zkrachovala. Plány dostat na Mars lidské obyvatele...

  Poslední Hitlerovy narozeniny nestály za nic. Supertanků se nedočkal

  3D model stíhače tanků Jagdpanther, přezbrojeného na kanón ráže 128 mm tak, jak...

  Na podzim 1944 se třetí říše hroutí a německé zbrojovky se snaží o nemožné. Hledají recept na zázračné zbraně,...

  Tančík pro vnuka poručíka Grubera. Němci ho nasadili i proti Tálibánu

  Lehké obrněné vozidlo Wiesel s 20mm kanonem

  V množině bojových vozidel Bundeswehru nalezneme s trochou štěstí i malé, ale o to více zajímavé tančíky Wiesel. Do...

  Další z rubriky

  Aplikace vám najde programy zdarma i zábavu na večer

  Tablet pro práci i zábavu

  Vyzkoušejte si hned dvě aplikace pro zařízení s Androidem a iOS, které souvisí s filmy a seriály na internetu. Dále se...

  Deset nejlepších stahovačů s nadstandardními funkcemi

  Ilustrační foto - počítač

  Video, audio, obrázky, torrenty, soubory z download serverů, a ještě mnohem více si lze snadno stáhnout prostřednictvím...

  Tipy pro Windows 10: aktivujte si bezpečné virtuální brouzdání v Edge

  Tipy a triky pro Windows 10

  Po spuštěním virtualizované verze browseru Edge se už nemusíte bát vstupovat na potenciálně nebezpečné stránky....

  Najdete na iDNES.cz