Aplikace vám pomůže vybrat ty nejlepší aplikace pro tablet

aktualizováno 
Speciální aplikace pomůže s výběrem výbavy pro váš tablet s Androidem. Možná tam budou i zajímavé aplikace související s hudbou nebo přehledný poznámkový blok či průvodce pro cestovatele.
Ilustrační snímek

Ilustrační snímek | foto: Profimedia.cz

App-Types

Obchod Google Play s výbavou pro Android v současné době obsahuje přes dva miliony různých aplikací, takže je jasné, že není úplně snadné se v nich zorientovat a vybrat a instalovat ty nejužitečnější. Pomůže vám aplikace App-Types, která vám doporučí aplikace z Google Play na základě vaší současné výbavy i různých tematických výběrů. Nabídka obchodu Google Play se pro vás stane rázem přehlednější.

Dostupnost: Android.

Spotify

Hudební streamovací služba Spotify je se 40 miliony platících uživatelů (a 100 miliony celkově) nejrozšířenější internetovou službou tohoto typu na světě. V České republice využívá Spotify milion lidí, což ovšem zahrnuje i bezplatnou verzi streamovací služby, prokládanou reklamou. Spotify od letošního léta spolupracuje s mobilním operátorem 02, který předplatitelům hudební služby nezapočítává přenesená data do limitu mobilního internetového připojení. Aktuálně se spolupráce s O2 projevila i v překladu mobilní aplikace Spotify do češtiny.

Dostupnost: Android, iPad.

MUVIZ

S přehráváním hudby, ať už z internetu nebo z paměti mobilního zařízení, souvisí i aplikace MUVIZ. Po její instalaci a spuštění si můžete vybrat některý z mnoha nabízených typů vizualizace a proměnit tak hlavní navigační lištu svého mobilního zařízení ve spektrální analyzér právě přehrávané hudby. Aplikaci MUVIZ pak už není třeba zvlášť spouštět, začne pracovat automaticky po spuštění přehrávání hudby.

Dostupnost: Android.

Memorigi

Aplikace Memorigi je poznámkový blok s přehledně zpracovaným uživatelským rozhraním, který vám umožní třídit poznámky podle kategorií, zobrazit je v přehledu podobném kalendáři nebo odlišit jednotlivé záznamy ikonami a barvou zobrazení. V bezplatné verzi aplikace Memorigi jsou k dispozici jen základní funkce, verze Premium za měsíční poplatek kolem 45 korun nabídne například integraci předpovědi počasí, lepší systém notifikací nebo widgety na domovskou obrazovku mobilního zařízení.

Dostupnost: Android.

Google Trips

Aplikace Google Trips je průvodcem po pamětihodnostech i dalších zajímavých místech, která se nacházejí ve městech po celém světě. Google Trips vám poradí, co stojí za to vidět, kam se jít pobavit nebo kde se dobře najíst. Veškerý obsah si můžete stáhnout do svého mobilního zařízení, abyste se na cestách obešli i bez internetového připojení. Do aplikace si můžete rovněž uložit informace o rezervacích letenek či hotelů a další důležité informace.

Dostupnost: Android, iPad.

Zapomněli jsme na vaši oblíbenou aplikaci pro tablety iPad nebo zařízení s Windows 10 či Androidem? Podělte se o svoje tipy s ostatními čtenáři v diskusi.

Autor:

50. výročí přistání na Měsící

Americký kosmický let Apollo 11 splnil svoji misi 20. července 1969. Na povrch Měsíce jako první člověk vstoupil velitel posádky Neil Armstrong. Doprovázel jej Edwin "Buzz" Aldrin, zatímco Michael Collins zůstal na palubě vesmírné lodi.

Téma Apollo 11 v článcích Technet.cz:
O čem si povídali kosmonauti Apolla 11. Poslechněte si tisíce hodin „ticha“
Co kdyby Apollo 11 zůstalo na Měsíci? Pohřbili by je přes rádio zaživa
Vlajky na Měsíci stále stojí. Podívejte se na důkaz ze sondy LRO

Nejčtenější

Chyběl necelý metr. Parašutisté nekopali v kryptě obležené nacisty marně

Radarový průzkum krypty v únoru 2019

Po 77 letech od atentátu na Heydricha se podařilo prokázat existenci průchozí stoky před kostelem sv. Cyrila a Metoděje...

Samé otázky. Vědci pronikli do neznámých prostor u hrobky zpovědníka krále

Podle jasně čitelného letopočtu na papírku se vzkazem od dělníků, kteří...

Skupina historiků a dalších odborníků v přímém přenosu vyzvedává schránu s ostatky králova zpovědníka Jindřicha...

Zelené peklo Normandie. Problém odhalených spodků vyřešil seržant Culin

Digitálně kolorovaná dobová fotografie lehkého tanku M5 Stuart s improvizovanou...

Během detailního plánovaní vylodění v Normandii a prvních fází následného postupu do nitra Francie se zapomnělo na...

Některé nejlevnější notebooky nedoporučí ani výrobce. Vyzkoušeli jsme je

Test nejlevnějších notebooků

Na rčení „nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci“ zákazníci často zapomínají. Otestovali jsme proto šest levných...

Odstartovala nejsilnější raketa světa. Nese desítky satelitů a plachetnici

SpaceX poslala do vesmíru Falcon Heavy 25.6.2019 v 8:30 našeho času. Na palubě...

V úterý 25. června ráno v 8:30 našeho času znovu odstartovala nejsilnější raketa současnosti, Falcon Heavy. Vynesla...

Další z rubriky

Software zdarma: proměňte PC či smartphone v monitorovací centrum

AtHome Video Streamer

AtHome Video Streamer umí ke kontrole domácnosti využít i kameru smartphonu. Multimediální server Emby pošle data do...

Třináct programů a služeb na snímání obrazovky zdarma

Ilustrační foto - počítač

Uložit obrázek pracovní plochy či z nějakého programu do souboru díky integrované aplikaci umí i Windows. Pokud byste...

Americká bezpečnostní služba NSA varuje před chybou ve starých Windows

Windows XP se zdála být věčná.

Téměř měsíc starou vážnou chybu v operačním systému Windows XP, 2003, 7 a Server 2008 si stále nezáplatovala velká část...

Dobré zprávy z porodnic: Klesá počet císařských řezů i nedonošených miminek
Dobré zprávy z porodnic: Klesá počet císařských řezů i nedonošených miminek

V Česku klesá počet porodů císařským řezem a také dětí s nízkou porodní váhou. Tyto informace zazněly na tiskové konferenci věnované perinatální péči v ČR. Příznivé zprávy souvisí s nižším počtem vícečetných těhotenství i dobré perinatální péči.

Najdete na iDNES.cz