Tipy na zajímavé weby: Stav vašich financí kdykoliv a kdekoliv

aktualizováno 
Služba eÚčty vám pohlídá, kolik peněz utratíte. Můžete si v ní vést domácí rozpočet a mít tak své příjmy i výdaje neustále a přehledně na očích. Máme pro vás i další tipy na užitečné weby.
(ilustrační snímek) - Jak ušetřit peníze

(ilustrační snímek) - Jak ušetřit peníze

Správa osobních a rodinných financí
eÚčty.cz – www.eucty.cz

Díky Web 2.0 aplikacím je dnes možné dělat zajímavé servery nabízející různé služby. Proč si tedy nezaznamenávat v elektronické podobě i svůj rozpočet? Zkuste stránky eÚčty.cz a veďte si zdarma nejen osobní, ale i rodinné finance.

Po registraci do služby, která je zdarma, můžete začít zaznamenávat jednotlivé výdaje a příjmy a prakticky ihned vidíte, kudy vám z rozpočtu odtéká nejvíce peněz. Stránka eÚčty.cz umožňuje například zjistit, kolik jednotliví členové domácnosti utrácejí za telefon, nebo porovnat výdaje za elektřinu letos a vloni. Zaznamenávat si lze i návštěvy v restauracích, a vy tak alespoň budete vědět, na kolik vás jídlo měsíčně přijde. Znáte výdaje, které dáváte za bydlení? Díky tomu, že služba je on-line, máte domácí či osobní účetnictví k dispozici na jakémkoliv počítači, ať jste doma nebo v práci. A pokud k PC zrovna nemůžete, nic se neděje. Využijte svůj mobilní telefon. Ano, přístup je možný i z mobilních zařízení. Aplikace není složitá na používání a neobsahuje zbytečné funkce, které by jen málokdo chtěl využívat. Zkuste, že vedení příjmů a výdajů je nejen užitečné, ale může být i příjemné.

Eúčty.cz

Podobné stránky

Mádátidal.cz – peníze pod kontrolou
Smoneybox.com – vedení osobních financí


Pasivní příjem
Chcivydělatpeníze.cz – www.chcivydelatpenize.cz

Snadný návod, jak rychle a hlavně lehce zbohatnout, neexistuje, ale můžete se pokusit o něco jiného. Začněte šetřit na těch místech, kde to má smysl.

Není jednoduché přijít na to, kudy se z vašeho rozpočtu peníze ztrácejí, ale pomoci to zjistit by vám mohl například užitečný blog Chcivydělatpeníze.cz. Autor na něm návštěvníkům sděluje své názory, doporučení a zkušenosti z oblasti správy osobních financí. Připomíná jim, že důležité je nejen vydělávat, ale třeba i ušetřit a neutrácet více, než člověk musí. Není zapotřebí šetřit za každou cenu, ale i při běžném životním stylu je možné odložit měsíčně nějakou tu korunu stranou na horší časy. Jednou se takové korunky mohou hodit. Blog se tak zabývá legálními způsoby, jak získat více peněz, udržet si je a případně zhodnotit či přetvořit v takový příjem, který by znamenal finanční nezávislost nebo rovnou finanční svobodu. Pokud však očekáváte rady, jak rychle přijít k obrovskému balíku peněz bez práce, tak na ty rychle zapomeňte. Takové postupy neexistují.

Chcivydělatpeníze.cz

Podobné stránky

Bankovnípoplatky.com – vše o bankovních poplatcích
Posviťtesinaúspory.cz – energetický rádce


Inzerce dětského oblečení
Mamča.cz - www.mamca.cz

Speciálně pro všechny, kteří mají doma děti či čekají nový přírůstek do rodiny, je určen server s výstižným názvem Mamča.cz. Na něm můžete nalézt řadu věcí pro vaše děti, a pokud se vám nějaké zbytečné válejí doma, pak se jich zde lze se ziskem zbavit.

Na návštěvníky totiž čekají stránky s inzertními nabídkami. Ty sem ukládají jiní uživatelé. Inzerování je přitom zdarma. Rozhodnete-li se prodat nějakou tu nepotřebnou věc, je zapotřebí se zaregistrovat. Registrací získáte 10 mamča kuponků, které můžete uplatnit u vybraného zboží jako slevu. Další kupony získáte prostým používáním tohoto prostoru, za vkládání prodejního zboží a obchodování. V nabídkách lze buď vyhledávat, anebo do nich přecházet rovnou díky rubrikám. Server je dále rozšířen o aukční část a obchod. První může udělat radost uživatelům, kteří raději věci draží, a druhá těm z vás, kteří nakupují pouze nové věci.

Mamča.cz

Podobné stránky

Všepromimi.cz – obchod s věcmi pro miminka
Našemimi.cz – dětský bazar


Uwwwízlo v síti


Zajímavý projekt startuje na stránce Studentinzert.cz. Je určen studentům, kteří něco shání nebo se něčeho chtějí zbavit. Pokud tedy hledáte učebnice, pomůcky či jiné věci potřebné pro studium, pak zkuste tento bazar.
Kdo by dnes neznal komunitní servery Ukažse.cz či Líbímseti.cz. Jejich hlavní náplní je nejen hodnotit fotografie, ale také pomoci lidem navazovat kontakty. Nedávno vznikl podobný server, který se však zaměřuje na zvířata. Na adrese Líbímesevám.cz tak naleznete portál domácích mazlíčků, které lze prostřednictvím obrázků nejen hodnotit.
Magistrát hlavního města Prahy ve spolupráci s Panoramas provozuje server Stověžatá.Praha.eu. Město Praha je ověnčeno mnoha lichotivými přízvisky. Mezi velmi často používaná patří "stověžaté město nad Vltavou". Skutečně, podíváme-li se z některého vyhlídkového bodu, vidíme doslova les věží a věžiček. Pokud jste již tyto věže viděli zespoda a nyní byste se rádi rozhlédli přímo z nich, zavítejte na virtuální návštěvu. Virtuální prohlídka je speciální fotografie, která zabere prostor v maximálním zorném úhlu 360 x 180°. Vidíte tak vše kolem vás, nad i pod vámi.Stověžatá.Praha.eu
 

Nejčtenější

Unikla hesla rekordních 773 milionů uživatelů. Najdete tam to svoje?

Není heslo jako heslo. Či spíše heslo jako heslo vlastně ani není heslo.

Více než miliarda unikátních kombinací e-mailu a hesla unikla na web v zatím rekordní databázi přístupových údajů....

Nájemný vrah doplatil na svůj koníček, udaly jej chytré sportovní hodinky

Mark Fellows na snímku z desetikilometrového závodu v Manchesteru v roce 2015

Britský běžec a cyklista Mark Fellows byl odsouzen k doživotnímu trestu za dvojnásobnou vraždu. K jeho odhalení a...

Tito lidé neexistují. Počítač si je vymyslel, napodobí rasu i vlasy

Fotografie neexistujících celebrit generované neuronovou sítí Nvidia na základě...

Podívejte se na fotky lidí, které jste nikdy nepotkali a nepotkáte. Počítač si je totiž vymyslel. Generativní...

SpaceX začíná zkoušky „superrakety“. Bude se lesknout jako zrcadlo

Stavba pokusné rakety konceptu Starship na raketodromu SpaceX v jižním Texasu.

Fanouškům kosmonautiky přichystal šéf společnosti SpaceX Elon Musk na přelomu roku nečekaný dárek: nové plány na stavbu...

Jak ze soustruhu. Vypadá neuvěřitelně, ale ledový disk vznikl přirozeně

V americké řece Presumpscot plave ledový disk

Na řece Presumpscot v americkém státě Maine vznikl extrémně velký rotující ledový disk. Vypadá možná nepřirozeně, ale...

Další z rubriky

Facebook dal velkým firmám přístup i k vašim jménům a soukromým zprávám

Facebook hodlá spustit vlastní kryptoměnu.

Microsoft, Amazon, Spotify a další velké firmy měly přístup k soukromým údajům uživatelů Facebooku. A to i poté, co...

Facebook se bude muset zpovídat v USA. Málo chránil data

Facebook logo

Kauza Cambridge Analytica je noční můrou společnosti Facebook. Vyšetřovat ji nyní budou i ve Spojených státech.

Tipy na weby: najděte si levný benzin nebo si proklepněte budoucí školu

Mapy.cz

Interaktivní mapa prozradí, kde lze natankovat nejlevněji pohonné hmoty i s pohledem na dosavadní vývoj ceny. Informace...

Najdete na iDNES.cz