Diskuze

Po ztrátě prvního setu se Příbram probrala

Volejbalisté Příbrami zdolali v dnešním duelu 11. kola extraligy předposlední celek tabulky ze Zlína 3:1 (-19, 22, 20, 21), díky čemuž se posunuli na šesté místo. Domácí tým sice ztratil úvodní set, ovšem v dalším průběhu zápasu se už projevila jejich vyšší herní kvalita.

karkulka456

13. 11. 2006 21:49
rozhodčí...
Můžu se zeptat nějakého volejbalového odborníka proč na zápasy 1 ligy chodí delelegáti známkovat rozhodčí? Příklad z tohoto kola 1 ligy -Jestliže rozhodčí absoutně nezvládne konec zápasu rozdá karty aby se nemusel hrát pátý set a potom zbaběle uteče s delgátem do šaten si napsat vysoké známky do svých hodnocení se mi nezdá být docela v pořádku.. ..A myslím si že takových případů je podstatně více.Dále vůbec nemůžu pochopit jak může pískat rozhodčí který   nikdy nehrál volejbal a má ho pouze naučený z knížek. Je hezký že nás pořád ponaučují že dresy mají být v trenkách ,ale jak příjde koncovka setu dělají takové chyby