Diskuze

Stopka ve čtvrtfinále. Nosková ve Varšavě nezaskočila Šwiatekovou

Linda Nosková nestačila ve čtvrtfinále tenisového podniku ve Varšavě na domácí hvězdu a světovou jedničku Igu Šwiatekovou, se kterou v premiérovém vzájemném utkání prohrála za hodinu a 20 minut 1:6, 4:6. Z turnaje na tvrdém povrchu tak vypadla i poslední Češka. Miriam Kolodziejová deblový titul na antukovém turnaji v Hamburku nezískala.
MH

Nosková slaboučká jak čajíček, na returnu pomalu nejslabší na okruhu, holt musíme asi počkat až dozraje do pětadvaceti .....

p.s. - Iga na čtvrt plynu ....

0 2
možnosti
MC

V TB nepatří dvojchyba. Mladá vyjukaná Noha jich zahrála vice v finále Hamburg a neuspěla. Utkání hned začala kanárem. Toto utkání začalo podle harmonogramu kolem 13.30.

Ve Warszaw byl kvůli dlouhému úvodnímu utkání velký skluz, mělo se začít 11.30, začaly téměř jak v Hamburg a skoncily dříve. Velké pochybení Noskove. Skutečně byla zákuskem Polkyňe. Nadějný stav 2- 0 v druhém setu pustila.