Diskuze

Siniaková přemohla i Kruničovou a v Pekingu je ve třetím kole

Ve Wu-chanu čtvrtfinále, následující týden na turnaji v Pekingu už Kateřina Siniaková vyhrála čtvrtý zápas. České tenistce zatím její asijská mise vychází výtečně, naposledy porazila 7:6, 6:2 svoji aktuální deblovou parťačku Aleksandru Kruničovou ze Srbska a v čínské metropoli coby kvalifikantka postoupila do třetího kola.
LK

Nevíte někdo, Markéta Vondroušová už je zase zraněná?

2. 10. 2018 16:09

Makarova by mohla být delší dobu deblovou partnerkou hradecký. vesnina je těhotná. Tak jako Hingisová. Tak snad se Martina bude víc věnovat rodině než chlapům.jak se o ní povídá. Ale snad to nebude tak horký.

1 0
možnosti
MR

škoda přenosu ráno...tak se dočkám určo o víkendu....(jsem v práci pochopitelně)

0 0
možnosti
PP

Má silnou hlavu. Když je potřeba jde o level výš - zkrácené hry nebo při podání soupeřky, která podává na vítězství v setu.

3 0
možnosti
JS

J74o30s18e45f 80S52t29e95f28l

2. 10. 2018 13:09

Tak Katka by mohla pomoci Karolíně. Ale s Kiki to bude kritický.

4 0
možnosti
MR

tak Bartenska už také měla nějaký výkyvy...a Katka by se měla držet tý rozjetý fazóny...R^

2. 10. 2018 13:12

Jo ta Číňanka je v top formě. Ale,že zazpívají 2 kanáři právě u Ostapenko jsem nečekal.

5 0
možnosti
RM

Se nám Kačka pěkně rozjíždí ke konci sezony, na to finále Fed Cupu nominaci asi fakt chce.

6 0
možnosti
JL

J78a57n 39L35e31v66ý

2. 10. 2018 12:08

Zas je otázka, zda nevzít Strýcovou s Hlaváčkovou jako sehraný debl, singly stejně bude hrát Kvitová s Plíškovou...

0 0
možnosti
RT

R49o50m58a53n 63T52y81č86k67a

2. 10. 2018 11:07

To už je skoro klasika. V každém zápase otáčí set, aby pak soupeřku sfoukla v tiebraku.