Úvodní dvouhry finále Světové skupiny komentují Marek Hlava a David Čermák

30-15
Výborný bekhend Kvitové, přesně do rohu.
15-15
Na úvod Kvitová chybovala, ale pak si soupeřka nedokázala poradit s jejím ostrým prvním servisem.
Na podání začne druhý set Kvitová.
6:4
Game ČESKO Skvěle! Kvitová dotáhla brejk do úspěšného konce a získává první set, ve kterém přitom už prohrávala 2:4.
15-40
A je to tady! Jankovičová vůbec nezvládla forhend od základní čáry a Kvitová má dva setboly!
15-30
Srbka zahrála do autu, Kvitová cítí šanci.
15-15
Parádní return, Jankovičová se za míčkem zase stihla jen ohlédnout.
15-0
Kvitová zahrála těsně za čáru.
5:4
Game ČESKO Kvitová potvrzuje brejk a otáčí vývoj zápasu. Pokud teď sebere Jankovičové podání, první set bude její.
40-30
Třetí dvojchyba Kvitové.
40-15
Česká hráčka si skvěle připravila situaci servisem a má dva gameboly.
30-15
Pěkná výměna. Jankovičová se vytrvale bránila, ale na smeč Kvitové už zareagovat nedokázala.
15-15
Body pro českou tenistku.
0-15
Jankovičová poslala míček po čáře, Kvitová z druhé strany už nestihla doběhnout.
4:4
Game ČESKO Nevynucená chyba Jankovičové - a body pro českou hráčku! Kvitová srovnává stav, to může být důležitý okamžik.
40-A
Srbka jen očima kontrolovala let míčku, který nakonec k jejímu překvapení dopadl přesně na čáru! Další brejkbol pro Kvitovou.
shoda
Jankovičová nevyužila výhodu, game se jí nepodařilo ukončit. Míček trefila do sítě.
shoda
Kvitová se nedokázala ubránit několika útokům soupeřky, oba brejkboly jsou pryč.
30-40
První z nich Srbka odvrací.
15-40
Parádní return Kvitové znamená dva brejkboly!
15-30
Tentokrát odskok od pásky Kvitové nepomohl, míček se odrazil těsně za čáru.
0-30
A teď kazí i volej u sítě, u míčku byla pozdě.
0-15
Jankovičová si naštvaně zakřičela, míček od základní čáry poslala do sítě.
3:4
Game ČESKO Kvitová uzavřela hru esem a snižuje stav na 3:4.
40-30
Perfektní forhend Kvitové letěl těsně nad síti, soupeřka nedokázala reagovat.
30-30
Kvitová zůstala u sítě a na druhý pokus napálila míček do rohu.
15-30
Dobrá myšlenka, horší provedení. Kvitová chtěla trefit odkrytou část dvorce, ale míček dopadl těsně do autu.
15-15
Kvitová zvedá ruku a omlouvá se, zblízka trefila pásku, od které se míček odrazil mimo dosah Jankovičové.
2:4
Game SRBSKO Jankovičová sice na úvod dva fiftýny ztratila, ale nakonec nezaváhala a podání si udržela.
40-30
Teď už vede, Kvitová zahrála těsně za čáru.
30-30
A Srbka zvládla stav gamu rychle vyrovnat.
15-30
Kvitovou nečistě trefený míč končí na síti.
0-30
Také Jankovičová dělá dvojchybu.
0-15
Kvitová dobře zareturnovala, pak trefila odkrytou část dvorce.
2:3
Game SRBSKO Bohužel, Kvitové tenhle game nevyšel. Uzavřela ho dvojchybou a poprvé v utkání ztrácí podání.