Sázkař věřil Slavii, prohrál devadesát tisíc. Druhý tipl remízu a má sto tisíc

Slávista Pavel Fořt gól nedal. Nedařilo se ani sázkařům, na derby nevydělali. | foto:  Dan Materna, MAFRA

15 2009
Buď je velkým fanouškem fotbalové Slavie, nebo svému tipu opravdu věřil. Sázkař z Teplic vsadil před pondělním derby Slavia - Sparta na domácí tým devadesát tisíc korun, o které ale kvůli remíze 1:1 přišel. Sledovaný zápas nebyl šťastný ani pro další tipující.

"Kdyby vyhrál, přišel by si na skoro dvě stě tisíc korun," přiblížil Jiří Hadrava ze sázkové kanceláře Tipsport, u které sázkař z Teplic sázel.

Celkem lidé na derby prosázeli přes deset milionů korun. Moc úspěšní ale nebyli. "Na remízovém výsledku jsme vydělali, většina sázejících věřila výhře Slavie," uvedl Zdeněk Zikmund, tiskový mluvčí Sazky.

Přesto sázkaři na derby jen neprodělávali. Tipující z Rokycan například u Fortuny vsadil devět zápasů včetně derby za dva tisíce korun. Na tiketu měl kurz 67,80, takže si celkem přišel na 135 600 korun.

Náhled výherního tiketu:

Tiket se zápasem Slavia - Sparta

Derby a sázkové kanceláře

Tomáš Bahník (Fortuna)
Bookmakeři i sázkaři se vzácně shodli na přesném výsledku jedna jedna, kterým zápas také skončil. Přestože měl z nabízených možností nejnižší kurz (6,00), byl nejsázenější. Celkové náběry činily zhruba tři a půl milionu korun.

Jana Pokorná (Chance)
Nasázeno celkově bylo několik set tisíc korun. Jako nejpravděpodobnější střelce branek viděli naši klienti Pavla Fořta za Slavii a Jana Holendu za Spartu. Góly ale dávali Petr Janda a sparťanský obránce Roman Hubník, který ani nebyl v nabídce.

Zdeněk Zikmund (Sazka)
Na derby jsme vypsali přes šest set sázkových příležitostí, nejvíce v historii. Sázející si vsadili přibližně na dvě třetiny z nich. Přesná čísla ani objemy sázek z konkurenčních důvodů nesdělujeme, vzhledem k rozsahu nabídky byly však vyšší než je při derby obvyklé.

Pavel Krejčí (Synot Tip)
Derby nijak výrazně sázené nebylo. Průměr, nic extra. Pěkné počasí a velikonoční pondělí sázení moc nepřejí. Ze speciálů sázející nejvíce věřili situaci, že Tomáš Řepka získá žlutou kartu. Sparťanský stoper je opět nezklamal.

Jiří Hadrava (Tipsport)
Derby patří vždy k nejsledovanějším událostem ať z čistě sportovního hlediska, nebo z pohledu sázkařů, a bylo tomu tak i nyní. Na utkání vložili sázkaři několik milionů korun. Souboj Tipsportu se sázkaři skončil v tomto případě nerozhodně.

Autor:

Další z rubriky

Sázkové kanceláře před fotbalovým šampionátem nejvíc věří Brazílii

Brazilec Neymar (vlevo) uniká Luisovi Tejadaovi z Panamy.

Fotbalové mistrovství světa v Brazílii vyhraje podle bookmakerů domácí výběr. Za druhého největšího...

Vzpoura sázkařů, hlásí bookmakeři. Češi ženou Berdycha do finále

Tomáš Berdych po vítězném míčku.

VIDEO Dosud se do finále grandslamového turnaje dostal jen jednou, čeští sázkaři však věří, že se to...

Češi na zápasy hokejového šampionátu prosázeli přes miliardu korun

ČESKÝ „SYNEK“ V AKCI. Tomáš Hertl se nebojí chodit do prostorů před brankou,...

Skončené mistrovství světa v hokeji přepsalo české sázkařské rekordy, sázkaři na zápasy prosázeli...

Najdete na iDNES.cz