Slavia neměla potíže

Č e l á k o v i c e -
Slavia zdolala v dohrávce 4. kola Poháru ČMFS divizní tým a ve čtvrtfinále jede do Liberce. Obhájce trofeje převahu výrazněji vyjádřil až po přestávce. Slavia lacino vedla od 5. minuty, kdy gólman Rathouský neudržel míč po Kuchařově přímém kopu a Rada dorazil. Čelákovice, které už vyřadily Příbram, statečně vzdorovaly. Slavia přesto měla mnohem víc šancí, zvláště Dostálek skvěle přihrával na hrot Zelenkovi, ale ten zahodil, co se dalo. Ve druhém poločase domácí v touze po senzaci otevřeli hru, a to jim bylo osudným. Slavia dokonale využila volného prostoru. Horváth proměnil penaltu za brankářův faul na Zelenku a Ulich s Tomášem Doškem využili přesné centry z křídel.
Branky: 5. Rada, 55. Horváth z pen., 67. Ulich, 72. T. Došek. Rozhodčí: Liba. ŽK: Fiala - Vlček. Diváků: 4000. Poločas: 0:1.

Slavia: Černý - Rada (78. Hyský) - Vlček, Petrouš - L. Došek, Ulich, Dostálek, Horváth, Kuchař (76. Lerch) - Zelenka (70. Svoboda), T. Došek.

Dnes se hraje: 16.30 Viktoria Plzeň - Sparta.