Házenkáři už obsadili semifinále

P r a h a -
Všechny čtyři čtvrtfinálové série play off ligy házenkářů skončily už po třetích zápasech. Mužstva Frýdku-Místku, Plzně, Zubří a Karviné postoupila bez jediné ztráty, bez problémů zvítězila i na hřištích soupeřů. Obhájce titulu z Plzně se tahal v Ostravě o výsledek jen do 17. minuty, pak ale odskočil až na konečných 30:22. Hranice proti Karviné držely nadějný stav 14:17 ještě chvíli po poločase, pak byli ovšem vyloučeni Mžik a Jiskra a domácí odpadli. Karviná zvítězila 37:24. Dukla vedla proti Zubří jen deset minut, potom přestala proměňovat šance a ztratila zápas.

Výsledky: Jičín - Frýdek-Místek 19:28 (9:14). Nejvíc branek: Kraus 5 - Drabík 8, Kalous a Žižka 6. Diváků: 700. Na zápasy: 0:3. Ostrava - Plzeň 22:30 (11:18). Nejvíc branek: Tabačko 6 - Schwab 7, Nocar 6. Diváků: 450. Na zápasy: 0:3. Dukla - Zubří 21:27 (12:14). Nejvíc branek: Kotrč 8 - Kiriljuk 13, Kuzo 7. Diváků: 300. Na zápasy: 0:3. Hranice - Karviná 24:37 (14:17). Nejvíc branek: Valášek 6 - K. Heinz 10, Laclavik 9, Juříček 9/1. Diváků: 800. Na zápasy: 0:3.